Řepka je bez střechy nad hlavou. Vlaďka Erbová ho vystěhovala z luxusní vily!

Vlaďka Erbová vyhodila Tomáše Řepku na ulici. | foto: Koláž Expresu

Za svou sportovní kariéru vydělal stovky milionů, dneska je z něj doslova bezdomovec. Exsparťan Tomáš Řepka měl skončit bez střechy nad hlavou. Jelikož údajně dlouhé měsíce neplatil elektřinu a plyn na luxusním domě v Černošicích, který vlastní společnost jeho exmanželky Vlaďky Erbové, krátkovlasá modelka měla otce svého syna bez milosti vyhodit na ulici!

Před několika dny médii proběhla zpráva, že se Vlaďka Erbová dostala kvůli nezaplacené faktuře za plyn ve výši 51 508 korun do insolvence. Ačkoliv byl dluh psaný na modelku, podle informací Expres.cz jej nezpůsobila. „Vše má na vině Tomáš, který ve vile od rozchodu žil, ale neplatil elektřinu a ani plyn,“ tvrdí zdroj z blízkého okolí Vlaďky Erbové, který je obeznámený se situací s tím, že částka byla mnohem vyšší.Šlo o částku kolem dvou set tisíc korun. Dluh, který vznikl nejspíš úmyslně, Vlaďka uhradila. Nějakou dobu ve vile ale Řepka žil bez elektřiny, protože mu ji vypli. Přívod je ale už obnovený,“ sdělil nám náš zdroj. Řepka se z toho radovat nemůže.

„Vlaďka Tomáše vystěhovala. Je otázkou, kde teď žije, ale nejspíš s Kateřinou Kristelovou, se kterou nyní chodí,“ myslí si náš zdroj, podle kterého se nyní modelka bude snažit domu co nejrychleji zbavit. „Ona vydělává jenom na dluhy, které na tom neprodejném baráku rostou,“ dodává a neplete se.

A rozhodně to nevypadá, že by se Řepka do vily ještě někdy vrátil. Padesátitisícový dluh byl totiž jenom kapkou v moři. Nad Erbovou se totiž tyčí Damoklův meč v podobě dluhu ve výši 22 976 107 korun. A věřitel, který má prý v ruce blankosměnky a zástavní práva k vile v Černošicích, přemýšlí, že nemovitost prodá za 24 milionů.

Na nucené stěhování jsme se zeptali i bouřlivého fotbalisty, který nás svou odpovědí překvapil. „Ve vile bydlím dál. Z vily se odstěhovala Vlaďka, ne já,“ sdělil nám nekompromisně sportovec.

Spletl se náš zdroj, nebo Řepka, který je již týden s Kateřinou Kristelovou na dovolené v Turecku a o svém vystěhování zatím neví? To se ukáže po jejich návratu do vlasti, zda klíče od vily budou stále pasovat.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:35 10. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  47
 • Trapas
  33
 • Tvl
  16
 • Super
  15
 • Sladký
  15
 • Cože
  13


Komentáře