Partner Emmy Smetana udělal něco nepochopitelného. Jak ohrozil svou dcerku?

Jordan Haj zveřejnil video se svou nahou dcerkou. | foto: Instagram Jordana Haje

Jsou to sice volnomyšlenkářští rodiče, tentokrát ale šlápli pořádně vedle. Emma Smetana a Jordan Haj zveřejnili na svém Instagramu, mimochodem otevřeném veškeré veřejnosti, video, po němž je zkritizovali i jejich nejvěrnější fanoušci. Ukázali totiž svou dcerku v rouše Evině, kamera navíc detailně a zblízka zabírala genitálie malé holčičky. Začerňující pásku na fotografii holčičky jsme přidali v redakci.

Být otevření všemu a zároveň ohrozit bezpečí vlastní dcerky jsou dvě různé věci. Na to by měli myslet Emma Smetana a její partner Jordan Haj, právě Jordan totiž zveřejnil na svém instagramovém účtu video se svou nahou dcerkou Lennon Marlene, které během krátké doby vidělo několik tisíc lidí.A někteří z nich se hned ozvali. „Prosím pozor. Mějte rozum. Malá je na videu nahá a nikdy nevíte, kdo toho může zneužít,“ napsala Jordanovi pod video jedna z jeho sledujících.

Vždyť si to tady kdejaký pedofil stáhne a přepošle,“ diví se další. Jiní radí video pro jistotu smazat, nebo alespoň intimní partie malé Lennon zakrýt. Cenzurující černou pásku jsme na fotografii přidali až v redakci.

Video má v tuto dobu přes 1800 zhlédnutí, takže čistě teoreticky může sloužit stejnému počet pedofilů (tuto část textu jsme pro jeho vulgárnost upravili, pozn. redakce). Stejný počet si video klidně uložil do svého PC, mobilu či tabletu. Měla jsem vás celou dobu za chytré a rozumné lidi,“ napsala další zděšená uživatelka sociální sítě.

Naléhání veřejnosti zůstalo bez odezvy. Nejenže Jordan s Emmou nevysvětlili, proč jednali tak lehkovážně, video nebylo do vydání článku smazané.

Jordan Haj se dostal až do nechvalně proslulé facebookové skupiny, která tepe bláznivé matky. Uživatelé Hajův účet nahlásili.

Jordan Haj se dostal až do nechvalně proslulé facebookové skupiny, která tepe bláznivé matky. Uživatelé Hajův účet nahlásili.

Hajův příspěvek se dostal i do skupiny s názvem „To nejlepší od mamynek, snažilek a z bazárků”, která slouží hlavně k upozorňování na nestandardní a nebezpečné chování rodičů na sociálních sítích.

Jednou z pravidelných a denních kritik přispěvatelů je právě to, že rodiče fotí své děti nahé a takto je vystavují na internetu, přičemž právě tyto příspěvky slouží jako zásobárna pro možné pedofilní databáze.

Fotogalerie

Komentáře