Pro Čechy je typická malost a zbabělost, myslí si Emma Smetana

Zpěvačka a moderátorka DVTV Emma Smetana by se několika slovy charakterizovala jako přemýšlivá, hodná, líná, veselá a velkorysá. Přála by si mír a lásku pro všechny, na druhou stranu přiznává, že by v amoku dokázala zabíjet. Co dalšího o sobě prozradila pro někoho kontroverzní bývalá hvězdička TV Nova?

Odmala chtěla být Emma Smetana detektivkou, právničkou, soudkyní a na chvíli novinářkou. „To byly ty přiznaný ambice. A pod tím podprahově jsem chtěla být zpěvačkou, ale to jsem nikomu nepřiznala,“ říká ve videu PeepShow.cz moderátorka, která by se podle svých slov ráda stala šelmou nebo opičkou.

Emma potřebuje, aby ji neustále někdo rozesmával. Když se dlouho nesměje, má pocit, že se někam propadá, a leká se. Také přiznává, že je žárlivá, hysterická a z hotelů bere erární šampony, neboť prý má židovské předky. A že to nemá lehké dokazují, i její další slova.

Pro muže prý není nijak přitažlivá: „Posledních deset let vůbec, protože je na mně vidět, že jsem definitivně zadaná.“ Zároveň prozrazuje, v čem spočívá její největší zranitelnost. „V tom, že mám hodně ráda lidi,“ svěřuje tenkým hlasem a tváří se nejistě.

A jak Smetana vidí typické charakteristiky českého národa? „Docela dobrý smysl pro humor a často taky malost a zbabělost, které mě vytáčejí.“ O tom, zda je hrdá Češka, prý takhle nepřemýšlí. „V dnešní situaci moc nechápu patriotismus. Já jsem hlavně Evropanka, na to jsem docela hrdá.“

„Přála bych si mír, a aby všichni našli lásku,“ říká Emma Smetana, která lituje, že se nikdy nesetká s Johnem Lennonem, doufá v setkání s Woodym Allenem a chtěla by si střihnout duet s Paulem McCartnyem.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:29 25. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  1003
 • Tvl
  94
 • Super
  75
 • Haha
  53
 • Cože
  27
 • Sladký
  27
Komentáře