Přestaňte hádat, komu je Drobná ze SuperStar tak podobná. Tady je odpověď

Nevěřil byste kolik toho mají Emma Smetana a Emma Drobná společného. | foto: Herminapress

Dneska večer se rozhodne, kdo se stane příští Československou Superstar. A i když není ještě nic rozhodnuté, velkou výhodu by mohla mít zpěvačka Emma Drobná. Ta by totiž mohla těžit z toho, že je až nápadně podobná moderátorce nováckých zpráv Emmě Smetana. A to nejen tím, že mají stejné jméno.

Obě se jmenují Emma, jsou až moc uvědomělé, mají velký talent od boha a nikdy nevíte, jestli svá slova myslí vážně nebo sarkasticky.Společného toho mají ale mnohem víc. S jedním rozdílem. Zatímco Smetana si své sny již plní, Drobná je stále jenom na startovní čáře.

To nic nemění na tom, že se hudbě obě věnují od dětství. Smetana od šesti let hraje na klavír a Drobná piluje svůj hlas. Zatímco ta mladší o cestování je mluví, starší Emma Smetana je zcestovalá žena.

Do dvou let sice vyrůstala v Praze, poté se ale se svou matkou přestěhovala do Paříže, kde žil její tatínek. Tam byla do šesti let a další čtyři roky žila ve Štrasburku.

I když se pak přestěhovala zpátky do Prahy, po maturitě se opět vrátila do Francie, kde pokračovala ve studiu a chvíli žila i v Berlíně.

Velkým snem Emmy Drobné je role v muzikálu. I v tomto ohledu má Smetana náskok. Od října 2013 totiž ztvárňuje hlavní roli v hudebním dramatu Lucie, větší než malé množství lásky v Hudebním divadle Karlín.

Pokud by Drobné nevyšlo zpívání, chtěla by si vyzkoušet herectví. A opět má Smetana malý náskok. Její tvář se totiž již objevila v pěti filmech a dvou seriálech.

S ohledem na to, že jsou si obě Emmy podobné i povahově, má Drobná velkou šanci si všechny své sny splnit. Může těžit i z toho, že ji lidi budou přirovnávat k její dnes stále ještě slavnější jmenovkyni. A čas až ukáže, jestli bude žit v jejím stínu nebo ho překročí.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:35 4. dubna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  24
 • Cože
  20
 • Trapas
  16
 • Tvl
  14
 • Haha
  13
 • Sladký
  11


Komentáře

Expres.cz