Hádka byla, rána ne! Sabina promluvila o skandálu v hotelu Titanic Palace

K pranýřování na internetu se pár vyjádřil. | foto: Koláž Expresu

Málokterý český pár se může těšit tak velké pozornosti médií jako Honza se Sabinou. Dva mladí čeští turisté se pustili do války s egyptským hotelem Titanic Palace. Zde měli oba čelit útokům ze strany zaměstnanců resortu. Česká veřejnost jim už příliš nevěří. Jaká je odpověď Honzy a Sabiny?

Mladý pár se stal slavným, když se svěřil se svým traumatickým zážitkem z dovolené. „Od počátku byly na denním pořádku sexuální narážky k mé osobě ze strany zaměstnanců,“ uvedla Sabina pro deník Blesk.To ale nebylo všechno. Po vnadné blondýně měl chtít orální sex za peníze místní zaměstnanec hotelu. To pořádně nadzvedlo Honzu, který se na něj vrhl. Po bitce s plavčíkem mělo přijít něco ještě mnohem horšího.

„Chytili mě asi tři kluci a odtáhli do místnosti za recepcí. Lanem mi svázali ruce a nohy za záda. Vzali mi hodinky a řetízek. Pak přišel ten plavčík a bil mě. Řval jsem o pomoc,“ líčil Blesku děsivý zážitek Honza.

Proti výpovědím českého páru se nedávno ohradil jak hotel Titanic Palace, tak mladá žena Nikola. Ta byla údajně ve stejný čas na tomtéž místě.

„On byl velice opilý a ona ještě před tou rvačkou říkala, že dneska, jak to tak vypadá, bude spát na lehátku. Protože když je opilý, tak je zlý,“ uvedla mimo jiné Nikola.

Nový pohled na celý skandál českého páru?

Nový pohled na celý skandál českého páru?

S tím ale vůbec nesouhlasí ostře sledovaný český pár. Sabině se nejvíce nelíbilo to, že egyptský hotel nařkl jejího přítele z toho, že ji v bazénu uhodil.

„Lžou. Je to z jejich strany docela hnusné obvinění. Že by mě přítel uhodil v bazénu, tomu se musím opravdu smát. Nikdy to neudělal a navíc tam byla spousta svědků, klientů z Česka. Jsou tam i kamery. Šlo by to ověřit z nich. Čelist plavčíkovi fackou taky nezlomil. Druhý den měl jen ovázaný prst, oděrku na rtu a normálně pracoval,“ řekla pro Blesk.cz Sabina.

Něco ale přece jen přiznala. „Pravda je jen to, že jsem se s Honzou pohádala. Ale kvůli tomu, že plavčíka napadl. Neslyšela jsem totiž, o čem s ním mluvil. Že chtěl zaplatit za sex se mnou. To jsem byla v bazénu. Není taky pravda, že jsem žádala o samostatný pokoj. To je naprostá lež. Ano, přítel měl popito, ale s hosty žádné problémy neměl,“ sdělila dále Sabina.

Sabina tvrdí, že musela čelit sexuálním narážkám a obtěžování ze strany personálu.

Sabina tvrdí, že musela čelit sexuálním narážkám a obtěžování ze strany personálu.

Se svou přítelkyní souhlasí i Honza, který si to měl rozdat ručně stručně s místním plavčíkem. „Trvám si na tom, že jsem byl svázán, zbit a vzali mi hodinky a řetízek. O tom mlčí. Na rukou mám dosud oděrky od lana,“ říká.

Dvojice turistů se tak ohradila zejména proti lidem, kteří tvrdí, že z celého incidentu se Honza a Sabina snaží vytřískat peníze.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:10 8. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  20
 • Haha
  17
 • Cože
  11
 • Super
  10
 • Sladký
  10
 • Tvl
  8


Komentáře

Expres.cz