Lhal český pár o svém skandálu v Egyptě? Jestli ano, tak tady jsou tři důvody proč

Vymysleli si to? | foto: Koláž Expresu

Místo vzpomínek na letní dovolenou řeší český pár nařčení ze lži! Původní verzi o brutálním ataku ze strany zaměstnanců hotelu Titanic Palace dementovalo jak vedení resortu, tak i Nikola, která si užívala exotiky na stejném místě jako Honza se Sabinou. Není tak divu, že česká veřejnost mladému páru nevěří. Proč by ale lhali? Tady jsou tři možné důvody!


1. Finanční refundace

Tato varianta je pro českou veřejnost nejspíše nejvíce pravděpodobná. Český pár si v egyptském hotelu Titanic Palace uřízl mezinárodní ostudu. Honza se Sabinou z toho chtěli ale něco vyždímat.

Z velkého trapasu tak možná chtěli oba vytvořit celosvětový skandál a vše hodit na zaměstnance hotelu. Kdyby se příběh ujal, mohli by Honza se Sabinou žádat i návrat peněz, které do své dovolené snů investovali. Po vyjádření hotelu to je ale silně nepravděpodobné.

2. Touha po „slávě“

Pro někoho je to možná nepřestavitelné, ale i takoví jedinci existují. Ti jsou schopni kolikrát udělat cokoliv pro to, aby se o nich mluvilo či psalo. Je možné, že do této skupiny patří alespoň jeden člověk z tohoto páru.

Pokud ano, tak se jim to povedlo dokonale. Poslední zprávy ale hovoří, že Sabina s Honzou se už odmítají vyjadřovat. Zdá se, že buď si svůj sen být hvězdami splnili, anebo se jim něco nepovedlo, a tak se prostě jen stahují ze scény.

3. Strach z pravdy

Poslední námi vybranou variantou je to, že Honza se Sabinou se zalekli toho, že někdo, kdo vše viděl na vlastní oči, vše světu sdělí jako první. To by byl pro český pár velký průšvih.

Celý svět by se mohl náramně bavit nad jejich trapnou etudou v Egyptě. Pokud tomu tak skutečně bylo, je logické, že se oba snažili vše co nejlépe zakamuflovat. A nejlepší variantou je přece vymyslet si dojemný příběh a hodit to na někoho jiného.

Jenže zdá se, že hotel Titanic Palace se jen tak nedá. Vedení resortu se proti výpovědi českého páru jasně ohradilo. Hotel navíc oznámil, že český turista Honza je odteď na černé listině a do Titanic Palace se už nepodívá!

Fotogalerie
Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:21 9. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  31
 • Haha
  8
 • Super
  7
 • Sladký
  6
 • Cože
  5
 • Tvl
  5


Komentáře