Honza a Sabina si napadení v Hurghadě vymysleli! Vyšetřování odhalilo další nesrovnalosti

Věří jim ještě někdo? Honza a Sabina se před časem svěřili s děsivou zkušeností. Prý měli čelit útoku ze strany zaměstnanců egyptského hotelu Titanic Palace. Jejich tvrzení už ale zpochybnilo několik lidí. Teď navíc historku českého páru boří egyptská ambasáda!

K incidentu mělo dojít 1. srpna. Mladý pár ze Vsetínska byl na dovolené v Hurghadě. Na pobyt v egytpském hotelu Titanic Palace ale Honza se Sabinou v dobrém vzpomínat nejspíše nebudou.Údajně čelila Sabina od začátku pobytu sexuálním útokům ze strany zaměstnanců hotelu. Když se jí přítel Honza v podnapilém stavu zastal, dostal od personálu řádně naloženo a ještě byl prý okraden.

Dojemnou a smutnou historku mladého páru už zbořilo mnoho lidí. Například česká dívka Nikol, která byla údajně na stejném místě v totožnou chvíli. To, že český pár si celý incident vymyslel, Expresu potvrdilo i vedení hotelu Titanic Palace.

Takhle vypadá bazén v hotelovém komplexu Titanic Palace.

Takhle vypadá bazén v hotelovém komplexu Titanic Palace.

Teď do hry vstupuje také egyptská ambasáda. I podle ní je příběh českého páru smyšlený. Sabina podle policejní zprávy dokonce žádala, aby zaměstnanci hotelu nepouštěli jejího opilého přítele do bazénu.

„V policejní zprávě je uvedeno, že slečna Sabina požádala vedení hotelu, aby zabránilo jejímu partnerovi plavat v bazénu, protože byl opilý. Člen ochranky hotelu jej požádal, aby bazén opustil. Mezi oběma stranami poté vznikl spor, který byl ukončen a zdokumentován policií. Ta má k dispozici zápis prokazující, že mezi oběma stranami došlo k usmíření s přihlédnutím k tomu, že neexistují důkazy o tom, že český turista byl zaměstnanci hotelu fyzicky napaden nebo mu bylo vyhrožováno,“ uvedl pro Blesk.cz egyptský velvyslanec Abderahman Salaheldin.

Honza podle hotelu Titanic Palace holduje alkoholu a nezná míru.

Honza podle hotelu Titanic Palace holduje alkoholu a nezná míru.

S tvrzením Salaheldina ale jednoznačně nesouhlasí Sabina, která si stojí za tím, že čelila sexuálním útokům. 

„Já jsem nikomu nic neříkala, o nic nežádala. Pravda je, že můj partner dal plavčíkovi facku za jeho řeči ohledně mé osoby. Ano, za to ho mohli vyhostit z hotelu. O tento konflikt nám ale vůbec nešlo. Chtěli jsme upozornit na to, že mu svázali ruce a nohy a byl držen v nějaké místnosti, kde byl zbit a občas si tam přišel do něj někdo kopnout. O tom ale nemluví, přestože měl podlitiny od provazu, lékařské potvrzení a skončil na neschopence. Taky nezapírám, že jsme popíjeli pivo. Stejně tak jako mnozí ostatní. Jsem ráda, že je to za námi,“ řekla Blesku Sabina, která ale ještě nedávno upozorňovala, že se nebude k incidentu už vyjadřovat.

Fotogalerie
Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:00 17. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  11
 • Super
  4
 • Haha
  3
 • Sladký
  3
 • Cože
  2
 • Tvl
  2


Komentáře