Šest děsivých příběhů, kdy duchové vyřešili svou vlastní vraždu

Duchové jsou pro obyčejné smrtelníky fenoménem už minimálně celá staletí. Lidé se jich na jednu stranu bojí, zároveň je ale vyvolávají a snaží se s nimi spojit. Server Cracked.com přišel s šesti děsivými případy, kdy si duchové dokázali vyřešit svou vlastní vraždu.
Expres.cz   20:04
1/6

1.

První případ, o kterém vás chceme informovat, se začal psát v roce 1897. Tehdy byla v západní Virginii nalezena mrtvá žena jménem Elva Shue, manželka místního kováře Edwarda Shuea.

Její bezvládné tělo leželo na schodech. Po zběžném vyšetření místní lékař původně považoval tuto smrt za přirozenou. Duch Elvy Shue byl ale proti!

Důvodem, proč ženino tělo nebylo nikdy pořádně prozkoumáno, byl její podezřelý muž Edward. Choval se často agresivně, zvláště když lékaři chtěli prozkoumat krk a hlavu jeho zesnulé ženy.

Bojíte se duchů?

Bojíte se duchů?

Navzdory velmi podezřelému chování se lékaři do zkoumání těla nehrnuli a označili příčinu úmrtí nejprve jako „věčnou slabost“ a poté jako „komplikaci během těhotenství“.

Elvina matka, Mary Jane Heaster, jež se Edwardovi nelíbila, byla i přes nedostatek důkazů přesvědčena, že on Elvu zavraždil. Mary Jane nezbylo nic jiného než se modlit, aby pravda zvítězila. Pak se stal zázrak.

Čtyři noci za sebou se údajně zjevovala Elva ve snech Mary Jane, kde jí vysvětlovala, že jí manžel rozdrtil krk, protože nebyl spokojen s večeří. Jako důkaz měl duch Elvy přetočit hlavu o 180 stupňů.

Někteří lidé duchy dokonce vyvolávají.

Někteří lidé duchy dokonce vyvolávají.

Mary Jane vzala toto odhalení k místnímu právníkovi, Johnu Prestonovi, a dosud není známo, jestli jí věřil. Poté, co se ale dozvěděl o podivném chování manžela Edwarda, Preston nařídil exhumaci těla. Trvalo asi pět vteřin, než se prokázalo, že Edward skutečně zabil Elvu.Komentáře