Myslivcová a Zvěřina budou bojovat o přežití: Královnu růžové zachrání Macura

Na internetové televizi Playtvak.cz má v neděli premiéru pořad, který v Česku nemá obdoby! Objeví se v něm několik bizarních osobností českého showbyznysu a pokusí se vyžít se stokorunou na den po dobu pěti dní. Jak si s úlohou poradí například Petr Zvěřina nebo Dominika Myslivcová?

Nový projekt televize Playtvak.cz s názvem City Survival přinese neuvěřitelnou podívanou. V prvních pěti dílech se objeví Petr Zvěřina nebo Dominika Myslivcová, ti budou muset přežít po dobu pěti dní s omezeným rozpočtem.Královna růžové se tak dostane do rukou samozvaného ochránce všech žen Zdeňka Macury a bude držet hladovku. „Je to opravdu těžké, když máte stovku na den a jste bez domova a jídla,“ svěřila se Myslivcová, kterou pořad dohnal k tomu, že se rozhodla poprvé v životě šetřit.

„Když jsem si šla do Pařížské pro vodu, vyšla mě na čtyřicet korun. No a druhý den jsem si koupila jablko, jinak jsem nejedla a šetřila,“ dodala s tím, že jídlo není takový problém jako spaní. 

Bude to opravdu podívaná.

Bude to opravdu podívaná.

„Budu u pana Macury, kterého osobně neznám, jen z doslechu. Raději se zamknu,“ uzavřela s obavami. 

Na to, jak Barbie českého internetu v pořadu obstojí, se můžete těšit už příští neděli. Tento víkend se vám exkluzivně představí Petr Zvěřina, který do svého úkolu šel doslova po hlavě. Máte se na co těšit!

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:00 27. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  11
 • Tvl
  11
 • Super
  9
 • Trapas
  7
 • Cože
  6
 • Sladký
  6


Komentáře