Na mol opilá Kadlčková smetla sportovce Palána: Nadýchala 2 promile!

  •   20:06
  • diskuse

Kadlčková Paláta smetla. Měla dvě promile. | foto: FTV Prima

Velmi neobvyklá nehoda se stala dne 7. ledna, kdy ulice Prahy ještě zdobil sníh. Boural totiž známý skicrossař Radim Palán a modelka Dominika Kadlčková. Kromě toho, že se na místě setkaly dvě známé osobnosti, známá osobnost nadýchala přes dvě promile!

Tak na tenhle den zřejmě Radim Palán jen tak nezapomene. V Trojské ulici se střetla dvě auta, z čehož jedno řídil právě známý sportovec a druhé modelka Dominika Kadlčková, která celou nehodu zavinila. Z aut moc nezbylo, a jak se reportérům TOP STARu podařilo zjistit, roli hrál i alkohol.„Slečna Kadlčková nejdřív zkusila uplatnit svůj dámský šarm, což na mě i působí, ale viděl jsem dvě auta na totálku, takže jsem usoudil, že to nejde řešit jen tak bokem, tak jsem začal vytáčet 158, a když jsem navázal kontakt s policejním operátorem, tak na ten popud začala slečna řidička od nehody utíkat,“ řekl Palán s tím, že jakmile přijela hlídka, došlo mu proč.

Nehoda se stala v lednu.

Nehoda se stala v lednu.

„Dali nám dýchnout, udělali test na alkohol, u mě byl negativní a u slečny řidičky naměřili 2,05 promile,“ prozradil s tím, že se kromě škody na autech nic vážného nestalo.

Oba skončili s pohmožděninami a Kadlčková bez řidičského oprávnění. I v nemocnici totiž modelce naměřili 1,97 promile.

Jakmile kráska vystřízlivěla, sportovci se omluvila. „Popravdě už několik dní přemýšlím, jak se omluvit za něco, co je vlastně neomluvitelné. Celá situace mě opravdu velice mrzí. Jsem nesmírně vděčná, že se Vám nic vážného nestalo. Přijměte prosím mou upřímnou omluvu za všechno, co jsem Vám způsobila svým zcela neuváženým chováním,“ napsala mu ve zprávě.

Kadlčková nabourala Palána pod vlivem.

Kadlčková nabourala Palána pod vlivem.

„Klientka následně uhradila poškozenému prostřednictvím pojišťovny veškerou škodu na automobilu ve smyslu zhotoveného znaleckého posudku Policií ČR, náklady spojené se zapůjčením náhradního vozidla, částečné náklady spojené s fyzioterapií a především nemajetkovou újmu ve výši 10 000 Kč,“ uvedl k celé věci právník.

„Celá ta dopravní nehoda mě připravila o velice atraktivní focení na Petříně, školení instruktorů na Červenohorském sedle a další náklady spojené s lidvidací hlavně papírově a všechno se pohybuje v řádů statisíců korun,“ upřesnil ještě Palán, který by celou věc rád řešil mimosoudně. Bude však požadovat finanční odškodnění.

No tak uvidíme, jak to dopadne. Modelka se totiž podle právního zástupce brání tím, že si Palán na nic po nehodě nestěžoval.

Fotogalerie

Komentáře