Dominik z Robinsonova ostrova: Za sousto bych zabil, na sex jsem ale chuť neměl!

Dominik Luks promluvil o svém pobytu na Robinsonově ostrově. A ačkoliv své účasti v soutěži nelituje, z ostrova si odnesl dost negativních pocitů. Nejenže zhubl doslova na kost, ale po návratu do reality mu téměř selhal organismus.

Bezesporu patří mezi nejvýraznější tváře druhé řady Robinsonova ostrova a právě pod jeho vedením jeho kmen vyhrál téměř všechny soutěže. Ačkoliv stále ještě nemůže prozradit, jak daleko se v soutěži dostal a zda ji náhodou nevyhrál, Dominik Luks alespoň něco odtajnil. Přiznal se, že by kvůli soustu jídla byl ochotný na ostrově dokonce i zabít.

Když vstupoval do soutěže, měl 86 kilo, domů se vracel o víc než deset kilo hubenější. „Tam myslíte jenom na jídlo. Chtěl jsem jenom jídlo a vyhrávat soutěže. Na sex jsem třeba pomyšlení neměl vůbec. Na začátku jsem si sice říkal, že se mi začne stýskat a sex člověk potřebuje furt, obzvlášť já, ale tam vaše myšlenky směřují jenom k jídlu,“ svěřil se nám Luks s tím, že na sex neměl při pohledu na přítomné dívky chuť.

„Kolem vás sice chodí holky v plavkách, jsou ale zarostlé, hnusné a špinavé,“ říká bez obalu Dominik.

A právě jídlo se mu málem stalo osudným. Po návratu mu totiž téměř selhal organismus. „Když jsem se vrátil, můj organismus nefungoval na sto procent. Moje tělo nechtělo absolutně přijímat bílkoviny. Začal jsem jíst velice pomalu a nepřejídal jsem se. Když jste totiž v reálném životě, máte tendence se hned přejíst, ale to je velmi nebezpečné. Žaludek se vám za tu dobu totiž stihne scvrknout,“ říká Dominik, který své účasti v soutěži nelituje.

„Bylo to něco úžasného. Strašně mi to dalo do života a šel bych do toho znovu, přestože jsme tam umírali hlady a nemysleli na nic jiného,“ dodává kluk, který si s sebou na pustý ostrov kromě snímků přítelkyně a psů vzal kšiltovku.

„Nikdy jsem neměl dlouhé vlasy a nechtěl jsem, aby mě někdo viděl zarostlého,“ dodal Dominik.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:00 13. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  12
 • Super
  10
 • Trapas
  10
 • Tvl
  8
 • Cože
  7
 • Sladký
  6
Komentáře