Dívka provozující orální sex online na Facebooku: „Je to nahlášené na policii, mám šanci“

Mladá dívka, která se nechala točit u orálního sexu, předala věc právníkům. | foto: Youtube/Facebook

Chtěla nasbírat co nejvíce fanoušků, teď kolem sebe kope a ohání se policií. Řeč je o dívce, která se nechala natáčet při orálním sexu, a to přímo na facebookový online stream, kde ji v přímém přenosu sledovaly stovky lidí, mezi nimi i početný zástup dětí pod 15 let. Teď nejspíš všeho lituje. Co Expresu exkluzivně sdělila?

Již včera jsme vás informovali o kauze mladého páru, která se nese napříč internetem a zaujala i české Youtubery.Na facebookové skupině AbNormální se totiž jedna streamující dvojice rozhodla, že s přibývajícími šmíráky odvysílá online přenos, kde provozuje orální sex. Konkrétně ho tedy provádí dívka a chlapec, kterému není vidět do obličeje, se nechá ukájet. Oběma je kolem 20 let.

Ani jeden nejspíš netuší, co video způsobí. Ihned po jeho odvysílání se začalo šířit vodami internetu jako lavina. Většina přítomných dívku odsoudila a vyjádřili se k tomu i youtubeři Pstruh a Jamall Alt Tv.

Ten vyjádřil politování zejména nad tím, že se tímto podobné praktiky dávají za vzor dětem, kterých je na skupině drtivá většina.

Byl Renatin přítel za kamerou? To není jasné.

Byl Renatin přítel za kamerou? To není jasné.

My jsme se proto dívky zeptali, jak se s celou záležitostí vyrovnává: „Už je to nahlášené na policii. Nikdo nemá můj souhlas k šíření. Už jsem mluvila s právníkem a mám velkou šanci,“ uvedla dívka, která si nejspíš neuvědomuje, že když umístí fotku či video do veřejně přístupné skupiny na sociální síti, dobrovolně se tak vzdává všech k němu náležejících práv.

Renatě je 19 let.

Renatě je 19 let.

Citace z podmínek sociální sítě Facebook: „Pokud publikujete obsah nebo informace s použitím nastavení Veřejné, znamená to, že povolujete všem (včetně osob mimo Facebook) přístup k těmto informacím, jejich použití a jejich spojení s vámi.“

Když jsme dívce tuto skutečnost sdělili, dočkali jsme se jen výhružek.

Konec konců o umisťování čehokoliv na internet velmi skepticky promluvil i youtuber Pstruh, který uvedl: „Všechno, co je na netu, tak na netu zkrátka zůstane. V těch databázích je všechno a chytří lidé jsou schopní vypátrat téměř cokoliv, co jste kdy někam uploadli. Neexistuje bezpečné místo.“

Proč se Renata nechala natáčet? Stojí za tím naivita nebo touha po pozornosti?

Proč se Renata nechala natáčet? Stojí za tím naivita nebo touha po pozornosti?

Paradox celé situace podtrhuje fakt, že sama Renata se snažila zvýšit sledovanost jejich společného streamu a tudíž usilovala o to, aby její odhalená intimita měla pozornost. Když dostala, co chtěla, durdí se.

Bohužel celá záležitost jen přilévá olej do ohně narůstajícího trendu online streamů, kde čím dál tím častěji dochází k odhalování, obnažování, vulgarismům a sprostotám, a to běžně i u dětí, které sotva dosáhly věku 15 let.

Ačkoliv se mladá dívenka snaží zamezit dalšímu šíření, video už si dávno žije svým vlastním životem a nám nezbývá než ho pojmout jako varování pro zbylou naivní omladinu. Se sexem si na internetu není radno zahrávat.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:00 13. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  164
 • Haha
  69
 • Super
  52
 • Tvl
  37
 • Sladký
  30
 • Cože
  26


Komentáře