Nemoc jako z hororu: Dívce teče krev z očí a uší, nikdo neví proč

 •   10:38
 • diskuse

Sedmnáctiletá Marnie Harveyová z Velké Británie trpí nevysvětlitelnou hrůzu nahánějící nemocí. Z očí a uší jí teče krev a nikdo neví, čím je to způsobeno. | foto: reprofoto dailymail.co.uk

Sedmnáctiletá Marnie Harveyová z Velké Británie trpí nevysvětlitelnou nemocí, která vypadá na pohled velmi děsivě. Mladé dívce z očí a uší pravidelně teče krev. Navštívila už desítky doktorů a žádný si neví rady. Její nemoc se přitom každým dne zhoršuje.

Fotogalerie

Marnie Harveyová z britského města Stoke-on-Trent vyrůstala do svých čtrnácti let jako obyčejná puberťačka.

Pak se jednoho dne v roce 2013 probudi a s hrůzou zjistila, že má na polštáři krvavé skvrny. Při pohledu do zrcadla si všimla zaschlé krve na uších a tak okamžitě vyhledala doktora.

Specialista na ušním oddělení Marnie vyšetřil a řekl jí, že je v naprostém pořádku. Krvácení z uší se ale u mladé dívky zanedlouho zopakovalo. Postupem času k němu přibylo i krvácení z očí a v poslední době i z nehtových a vlasových lůžek.

Dnes sedmnáctiletá dívka až pětkrát denně krvácí z nepochopitelných míst. Krvácení většinou ustane stejně náhle jako začne. Zoufalá Marnie navštívila už desítky doktorů, absolvovala stovky vyšetření a závěr byl vždy stejný. Dívka je podle doktorů zcela zdravá a nikdo nechápe co a proč záhadné krvácení způsobuje.

O nic nestojí Marnie víc než o to, aby se vyléčila a mohla opět vést normální život.

O nic nestojí Marnie víc než o to, aby se vyléčila a mohla opět vést normální život.

Marnie vyzkoušela mnoho různých léků proti srážlivosti krve, zkoušela i všelijaké obměny jídelníčku a diety, bohužel vše marně. Kromě toho, že krvácení vypadá hrozivě provází ho úmorná bolest hlavy. Kvůli té Marnie často chybí ve škole a některé dny prakticky nevychází z domu.

Marnie je jedinou osobou ve Velké Británii, která trpí touto vzácnou a nevysvětlitelnou nemocí. Britští doktoři ji díky její chorobě přezdívají Záhadná dívka. Není však první osobou, u které dochází k nepochopitelnému krvácení. K podobným případům došlo například v Americe, Brazílii nebo Indii.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:38 9. července 2016. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  51
 • Tvl
  29
 • Super
  20
 • Sladký
  19
 • Trapas
  15
 • Haha
  14


Komentáře