Obézní školačka s tetou se zasekly v dětské houpačce, ven je dostali hasiči

Obézní dívce chtěla teta ukázat, jak se snadno a rychle dostat z houpačky. Nepovedlo se jí to a tak přijeli na pomoc hasiči. | foto: Reprofoto Mail Online

Britská školačka (11) si užila pořádně trapnou chvíli. Na dětském hřišti si chtěla užít chvilky radosti na tradiční houpačce, díky své nadváze se ze zábavy stala noční můra! Teta (40), která přišla na pomoc celou situaci ještě zkomplikovala tak, že na místo museli být přivoláni hasiči.

Dívenka se chtěla zhoupnout na oblíbené dětské atrakci. Díky jejím kilům navíc se ale z houpačky stala noční můra. Jedenáctiletá Layla Roberts se zasekla a chvíli to vypadalo, že není cesty ven.Z nepříjemné situace se jí snažila pomoct její teta Mel Ellis. Ta dostala „senzační“ nápad. Vlezla na druhou houpačku a školačce chtěla ukázat, jak se hravě dostat z tohoto problému elegantně vybruslit.

Bohužel pro ni se ji stalo úplně to samé, co před chvílí jedenáctileté dívce. „Jediné co sem chtěla, bylo pomoct Layle,“ sdělila své dojmy pro Daily Mail nešťastná čtyřicátnice.

Obézní dívce chtěla teta ukázat, jak se snadno a rychle dostat z houpačky. Nepovedlo se jí to a tak přijeli na pomoc hasiči.

Obézní dívce chtěla teta ukázat, jak se snadno a rychle dostat z houpačky. Nepovedlo se jí to a tak přijeli na pomoc hasiči.

Místo toho, aby zkušená žena udělila malé dívce lekci, tak se pořádně ztrapnila i před hasiči, kteří museli celou situaci vyřešit. „Oni se smáli, ale já jsem si přišla jako úplný idiot,“ svěřila se Mel Ellis.

Trapný incident jim pomohl zhubnout.

Trapný incident jim pomohl zhubnout.

Trapná událost ale obě dvě obohatila a také se dá říct, že jim změnila život. Jak Mel, tak Layla se cítili tak trapně, že zhubly a dnes se můžou houpat do aleluja.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 23. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  51
 • Super
  14
 • Trapas
  14
 • Sladký
  10
 • Tvl
  9
 • Cože
  8


Komentáře