Kobzanová se smiřuje se smrtí fenky. Vytiskla tašky s její podobiznou

Modelka se tímto gestem smiřuje se smrtí milované fenky. | foto: Archív Diany Kobzanové

Diana Kobzanová rozhodně nemluví do větru. Po smrti své fenky anglického bulteriéra Mii slíbila, že nechá vyrobit plátěné tašky s její podobiznou – a ty jsou necelý měsíc po smutné události na světě. Miss České republiky 2001 dokonce již i ví, kam poputuje výtěžek z prodeje.

Bez jednoho dne měsíc po smrti své milované fenky anglického bulteriéra Mii, se kterou byly dlouhých devět let nerozlučné parťačky, plní Diana Kobzanová své předsevzetí. Retro plátěné tašky s její podobiznou jsou již na světě. Diana na prodeji ale rozhodně nehodlá zbohatnout. Celý výtěžek totiž věnuje potřebným pejskům.Jsem šťastná, že se mi to podařilo zrealizovat takto rychle, a doufám, že se retro tašky budou líbit. Byl to spontánní nápad a rozhodně nejde o podnikatelský záměr. Celý zisk poputuje přímo na konto nadačního fondu Nejen srdcem, který peníze přerozdělí mezi vybrané organizace. Jedna taška stojí 199 korun, což není tak horentní suma, když si uvědomíme, že jde o peníze, které budou pomáhat,“ svěřila se Diana, která v nejbližších dnech bude v jednom z kamenných obchodů Super zoo dokonce tašky osobně prodávat.

Během těch nejtěžších dní mě moji fanoušci na Instagramu hodně podrželi a já bych jim to takto ráda vrátila. Doufám, že až oznámíme termín, že dorazí v hojném počtu a konečně se uvidíme i naživo,“ sdělila modelka.

A již je dokonce jasné, kam peníze poputují. Zakladatelky nadačního fondu Nejen srdcem Denisa Jurtin a Aneta Parris společně s Dianou Kobzanovou vybraly spolky Bull Azyl Čáslav a hospic Dejte nám šanci.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 24. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  12
 • Trapas
  8
 • Tvl
  7
 • Haha
  5
 • Cože
  5
 • Sladký
  4


Komentáře

Expres.cz