Diana Kobzanová si smazala svůj Instagram. Stopka od Jágra kvůli Kopřivové?

Desetitisíce fanoušků denně prostřednictvím jejího instagramového účtu sledovalo strasti a slasti jejího života. S tím je ale konec! Diana Kobzanová nečekaně zrušila svůj účet. Co za tím je? Má v tom prsty Veronika Kopřivová, do které se prostořeká modelka trefovala kvůli byznysu s předprodaným zbožím? A zasáhl do války modelek Jaromír Jágr, který po přestupu do Calgary hraje s partnerem Kobzanové, Michaelem Frolíkem?

Zatímco Jaromír Jágr má svou hokejovou rodinu na Facebooku, Dianě Kobzanové se podařilo něco podobného vybudovat díky svému Instagramu. Právě tam se totiž se svými fanoušky dělila se svými myšlenkami a hlavně životními moudry.Když jí umírala fenka bulteriéra Mia, právě její fanynky ji držely nad vodou. Několikaměsíční léčba fenky dokonce probíhala v přímém přenosu.

Diana si ale prostřednictvím svého účtu uměla i slušně rýpnout. Na vlastní kůži to několikrát poznala i partnerka Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová, kterou partnerka hokejisty Michaela Frolíka velmi zdařile parodovala.

A právě s tím je konec. Jenom několik dní poté, co Jágr oznámil svůj přestup do Calgary Flames, ze které hraje právě i Dianin partner Michael Frolík, drzá Diana přestala existovat. Na Instagramu existuje jenom soukromý účet „dianakobzanovaprivate“, u kterého modelka oznamuje, že přijímá jenom nejbližší přátele.

Je tak otázkou, zda se tak Kobzanová rozhodla sama od sebe, aby zamezila nebezpečí, že napíše něco, co by Jágr s Frolíkem museli následně řešit v kabině, nebo jí domluvil Michael. Ať je to, jak chce, ochuzeny jsou jenom její fanynky, které jí byly dlouhé měsíce oporou a nyní si budou muset najít novou zábavu.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:07 14. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  21
 • Haha
  18
 • Tvl
  12
 • Super
  9
 • Cože
  5
 • Sladký
  5


Komentáře

Expres.cz