Kobzanová promluvila o scénách své dcerky. Proč se za ni stydí?

Kobzanová s dcerkou Ellou. | foto: instagram

Svou dcerku miluje nadevše, někdy jí dává ale pořádně zabrat. Diana Kobzanová prozradila, že její ještě ani ne tříletá dcera Ella jí pravidelně tropí hysterické scény a ptá se: Dělají to i vaše děti?

Dcerka modelky Diany Kobzanové a hokejisty Michaela Frolíka je temperamentnější, než by si její slavná maminka přála. Přesvědčili se o tom před několika dny i hosté jedné pražské cukrárny, kam Diana s Ellou zavítaly. A vše začalo banálním dotazem, zda se dvouapůlletá Ella nechce jít vyčůrat.„Následuje totální hysterák v cukrárně, kdy se snažíte hezky a mile holčičce vysvětlit, že se musí vyčůrat. Ona tvrdí, že nepotřebuje, a já vím, že jo. Pět minut ji přesvědčujete, ať neřve,“ popsala na svém Instagramu Diana, která se následně podle svých slov rozhodla pro ústup.

„Protože nechcete celé kavárně kazit kafe, rozhodnete se svoji milovanou holčičku vyvést za ruku. Představte si řev, kdy někomu trhají hlavu. Taková ostuda,“ pokračovala kráska, které to nedalo a zeptala se svých sledovatelů, zda i jejich dvouapůlleté děti mají takové manýry.

A prý je ochotná vyzkoušet cokoliv, aby se to již buď neopakovalo, nebo ten řev šel zastavit. „Vybavila jsem si, že někdo doporučoval ‚alternativní metodu‘ – při hysteráku své dítě láskyplně obejmout a počkat, až ‚to‘ přejde. Při představě, jak ji v tom největším rauši láskyplně objímám, se směju, až slzím,“ dodala Diana.

Fotogalerie

Komentáře