Diana Kobzanová to nemá lehké. Co vše musí stihnout, když má volno?

Chudinka. To si pomyslí každý, kdo sleduje velmi nabitý den modelky Diany Kobzanové, ta je totiž doslova na roztrhání. Maminka tříleté Elly si postěžovala, že na sebe nemá vůbec čas.

Jste matkou „školkou povinného“ dítka? Tak tyto řádky jsou právě pro vás. Diana Kobzanová si totiž postěžovala, že v době, kdy je o její dcerku, kterou má s hokejovým útočníkem Michaelem Frolíkem, postaráno ve školce, ona sotva stihne své základní potřeby.Ráno na půl devátou jsem odvezla Ellinku do školky, je poledne a jsem zpátky. A přemýšlela jsem, co jsem vše stihla. Takže manikúru, pedikúru, projít všechny módní časopisy. Samozřejmě posilovnu. Bohužel jsem nestihla zajít do žádného módního obchodu, ale alespoň jsem online zkoukla nejnovější kolekce. Pak jsem si dala kafíčko, buchtu a chvilku jsem koukala z okna. Nuda, no,“ říká v provokativním videu Kobzanová, u kterého nevíte, jestli svá slova myslí ironicky, nebo naprosto vážně.

By mě zajímalo, co vše stihnete vy za ty čtyři hodiny, co máte dítě ve školce. Stihla jsem vše, co jsem potřebovala, ale, ty vole, nezastavila jsem se na minutu. A přijde domů Frolda z tréninku a řekne: Tak co, ty jsi odpočatá Dianko, co? To je pohodička, když je malá ve školce. A poté, co dožvýká poslední sousto z oběda, se zeptá, co bude k večeři,“ postěžovala si Kobzanová, která musí mít opravdu těžký život.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:14 22. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  10
 • Trapas
  7
 • Cože
  6
 • Super
  5
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5


Komentáře

Expres.cz