Kauza dne: Kobzanová měla pěkně nahnáno, dostala výhrůžné vzkazy

Dnešní Kauza dne se bude zabývat Dianou Kobzanovou. V roce 2007 se v září stala terčem vulgárních mailů a vzkazů. Jelikož v té době byl jejím přítelem Tomáš Petera, Kobzanová uvažovala, že za těmito útoky může stát jeho bývalá přítelkyně.

Pětadvacetiletá modelka a moderátorka Diana Kobzanová měla pěkně nahnáno. Jakýsi anonym ji musel opravdu nenávidět, pronásledoval ji vulgárními maily a vzkazy: „Jsou sice pod různými jmény, ale už jsem si pozvala počítačového odborníka, který zjistil, že přicházejí ze stejného počítače,“ řekla Kobzanová na adresu útočníka.Kobzanová moc dobře ví, že nepatří mezi nejpopulárnější celebrity: „Jsem sice smířená s tím, že na žebříčcích popularity nikdy nebudu na prvním místě, ale kdo mě může takhle nesnášet,“ nemohla celou situaci Kobzanová pochopit.

Trochu světla do záležitosti vnesla skutečnost, že Kobzanová v té chvíli randila s Tomášem Peterou. Sama Kobzanová totiž podezřívá právě jeho bývalou přítelkyni. Svou bývalou Petera kvůli Dianě opustil, a to i když s ní čekal dvojčata.

Peterova expřítelkyně čekala dvojčata.

Peterova expřítelkyně čekala dvojčata.

Celá situace byla pěkně zamotaná. Nicméně dnes si na tuhle aféru možná Kobzanová ani nevzpomene, protože je spokojená s nynějším stavem. Chodí s hokejistou Michaelem Frolíkem a i navenek působí jako dobře fungující rodina.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:13 21. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  7
 • Trapas
  7
 • Sladký
  7
 • Haha
  6
 • Tvl
  5
 • Cože
  4


Komentáře

Expres.cz