Co si Denise Richards zamilovala na Česku? Prahu, sladkosti a pálenku

Denise Richards sice Česko před pár dny opustila, zanechala tu však po sobě nesmazatelnou stopu. Co si na naší zemi zamilovala, kde se fotila, čím se zahřívala a co si odvezla do Spojených států?

Bývalá manželka Charlieho Sheena Denise Richards natáčela několik posledních týdnů v okolí Brd nově vznikající snímek Alpha Code. Tam si zahrála i řada českých herců. Mezi nimi třeba Marek Vašut nebo Sabina Rojková

Ve volných chvílích se však hollywoodská herečka věnovala také poznávaní hlavního města. V Praze navštívila například Lennonovu zeď a poslední víkend před odletem využila babího léta a vyrazila na Pražský hrad. 

Před odletem stihla ještě navštívit Pražský hrad.

Před odletem stihla ještě navštívit Pražský hrad.

Snímky se pochlubila na sociální síti. 

Kromě památek si však Denise na České republice zamilovala také některé místní pochutiny. Během studených natáčecích večerů se například zahřívala slivovicí. 

„Bylo mi řečeno, že tohle vyléčí moji zimnici,“ napsala na Instagram. 

Na zahřátí pila Denise slivovici.

Na zahřátí pila Denise slivovici.

Zároveň přiznala, že v Česku ujíždí na obyčejných Tatrankách: „Tohle je prostě skvělé. Budu si muset udělat před odletem domů zásoby,“ napsala. 

Herečka si s sebou do Spojených států odvezla odvezla zásobu Tatranek.

Herečka si s sebou do Spojených států odvezla odvezla zásobu Tatranek.

Kromě toho v rozhovoru pro Top Star uvedla, že se zamilovala do českého chleba. Zdá se, že se sem herečka v budoucnu ještě ráda vrátí. 

Fotogalerie

Komentáře