Sýry už neprodávám, syn se postará! říká máma hokejisty Pastrňáka

Hvězda Bostonu Bruins a především české hokejové reprezentace David Pastrňák se na rozdíl od ostatních kolegů hokejistů nemůže nebo nechce pochlubit žádnou atraktivní přítelkyní. Zato se o něj stará maminka Marcela, která úspěchu svého syna zasvětila život. Ale neměla to vždycky lehké…

Jedenadvacetiletý Pasta má ve své mamince Marcele Ziembové největší fanynku. Po nocích sleduje zápasy Medvědů a podle hlasu v telefonu pozná, jak je David Pastrňák připravený na zápas. Do Bostonu se jí přestěhovat nechce, protože stále zápasí s angličtinou a cítí se tam sama, i když se jí město moc líbí.

„Když hrají od jedné ráno, tak spát nejdu. Zdřímnu si pak dvě hodinky, než jdu do práce, teď už vlastně nepracuji, ale chodívala jsem. Na zápasy od čtyř hodin ráno jsem pak vstávala,“ prozradila největší Davidova fanynka pro iSport.cz a věří, že se českému nároďáku nějaká ta medaile podaří na mistrovství světa ukořistit.

O svém synovi paní Marcela prozradila, že to byl pěkný průšvihář, stále se mu něco ztrácelo, ale také se ukázal jako závislák na počítačových hrách, který se jen tak před ničím nezastaví.

David Pastrňák? Ten se na sociálních sítích ukazuje maximálně tak se svou maminkou.

„Průšvihů bylo víc. Často třeba zapomínal věci. Nebo jednou z mého a bratrova telefonu zavolal na placenou linku a nakoupil si bonusy na nějakou počítačovou hru. Přišel dohromady účet na 1500 korun a on dělal, že o ničem neví. Pamatuji si to, protože mám dodnes to číslo zablokované. Splácí to dodnes,“ napráskala máma se smíchem na fenomenální osmaosmdesátku.

Havířovský rodák s ročním příjmem přes 173 milionů korun ale není žádný nevděčník, který by mamince visel patnáct stovek. Jeho maminka totiž na konci března mohla skončit v zaměstnání, kde pracovala jako prodavačka sýrů. „Od 1. dubna jsem bez práce. Zkouším rentiérský styl. Uvidíme, jestli mi půjde.“

Fotogalerie


 

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:58 13. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  66
 • Trapas
  16
 • Sladký
  12
 • Tvl
  11
 • Haha
  10
 • Cože
  10
Komentáře