Andělé: Expres narazil na Kollerovu zhrzeně opilou milenku. Co nám řekla?

David Koller a Kateřina Slunéčková již netvoří pár. | foto: Jiří Pitrof/Tilen Vajt

Když David Koller přebíral už druhého Anděla za desku roku, netušil, že se v zákulisí divadla pohybuje jeho opilá přítelkyně. Expres na Kateřinu Slunéčkovou narazil u baru, kde do sebe házela jednu skleničku vína za druhou. To, co nám řekla, vám vyrazí dech.

Kateřina Slunéčková neseděla v první řadě divadla Karlín a netleskala oceněním Davida Kollera, jak by se slušelo na správnou partnerku.Celý přenos trávila v zákulisí u baru se skleničkou v ruce. Když se jí naše redaktorka zeptala, jaké má pocity a proč není uvnitř v sále, její odpověď ji zaskočila.

Fotogalerie

David už není můj přítel. To bych přece seděla vedle něj. Rozešli jsme se,“ přiznala Slunéčková, která se v předsálí motala, jako by ji postihla viróza.

I když by se mohlo zdát, že rychlými dvojkami vína slaví rozchod jejich velmi komplikovaného vztahu, nebylo tomu tak.

Již na předávání cen totiž Koller a Slunéčková dorazili každý zvlášť. Zatímco ji doprovázel bratranec, Kollerovi dělala garde jeho textařka.

Přestože to zprvu vypadalo, že spolu neprohodí ani větu, v průběhu večera se potkali na baru, kde spolu dlouze něco řešili a z výrazu obličeje slavného zpěváka šlo vyčíst, že nešlo o nic příjemného.

Vztah Kollera a mladé výtvarnice, se kterou se poprvé objevil na veřejnosti na loňském filmovém festivalu v Karlových Varech, tak neměl dlouhého trvání.

Opět se tak prokázalo, že David Koller nemá na vztahy štěstí.

Stále máme v živé paměti skandály jeho exmanželku Sylvie, která mu nejenže utekla a nechala mu na starosti děti, ale navíc měla v minulosti velké problémy s drogami, alkoholem i bulimií.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:48 7. srpna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  60
 • Haha
  39
 • Super
  23
 • Sladký
  14
 • Tvl
  12
 • Cože
  10


Komentáře