Gránský si na Primě nadiktoval zvláštní podmínky: Nechce mluvit o Gregorové a Patrasové. Proč?

David Gránský si na Primě diktoval podmínky. O ci televizi požádal? | foto: Profimedia.cz, FTV Prima

Před časem dostal David Gránský (24) nabídku, o které se sní každé mladé hvězdě. Namísto, aby ji pokorně přijal, si ale ještě nadiktoval podmínky. Roli moderátora Top Star magazínu by bez nich nepřijal. O co přesně tato hvězda požadala?

David Gránský je od nového roku moderátorem bulvárního pořadu Top Star magazín. A přestože v showbyznysu není tolik let, co jeho zkušenější kolegové, není žádný žabař. Než nabídku na Primě přijal, stanovil si podmínky, přes které nejel vlak.„Nedovedu si představit, že bych měl jako moderátor říkat o Hance Gregorové, která je moje šéfová v divadle, že se právě podíváme na pikantní záběreček, na kterém je někde se svým kolouškem,“ uvedl pro Magazín DNES Gránský.

„Stejně mi přijde divné mluvit v televizi třeba o Dádě Patrasové, když spolu hrajeme v muzikálech Sněhová královna a Alenka v kraji zázraků. Tak to jsem si předem vyjasnil. Myslím, že člověk by si měl předtím, než nějakou práci přijme, dát pozor, zda bude mít vše pod kontrolou,“ dodal, koho se jeho výjimka ještě týká.

Gránský by se kvůli své nové práci nerad dostal do konfliktu s kýmkoli ze svých přátel z showbyznysu, a proto dal raději výhodné místo moderátora všanc, než aby přišel o něčí přízeň nebo snad i místo v divadle.

A opravdu riskoval. Podle našeho dobře informovaného zdroje se tyto požadavky televizi příliš nelíbily.

Protože však jeho hvězda stoupá stále vzhůru a je čím dál oblíbenější, rozhodli se je nakonec akceptovat.

Gránský tak dobře ví, jak to ve světě chodí a zdá se, že velmi dobře zná i svou cenu. A to se mu do budoucna bude jenom hodit. Nesmí však nikdy zapomenout, co to znamená pokora a slušnost.

A to v tomto případě dobře věděl.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:17 7. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  84
 • Trapas
  23
 • Haha
  20
 • Sladký
  15
 • Tvl
  15
 • Cože
  14


Komentáře