Dara si nedá se svým tělem pokoj, balí do něj i novou desku

  •   14:35
  • diskuse

Dara Rolins v plavách. | foto: Juraj Sedlák

Dara Rolins patří k našim nejpřitažlivějším zpěvačkám a nestydí se své ladné křivky předvést v plné kráse. Zpěvačka, která po šesti letech vydává nové album, totiž k němu na Bali nafotila extrémně sexy snímky.

Nejúspěšnější slovenská zpěvačka Dara Rolins, která letos oslaví pětačtyřicáté narozeniny, se proslavila již v osmi letech. Jako profesionální celebrita tedy ví, že vzhled je nejdůležitější a pravidelně dře na své vysportované postavě. Před vydáním alba s názvem ETC se neostýchala nafotit opravdu svůdné snímky, které se objeví na přebalu desky.Doufám, že moje nová deska bude především inspirativní. Vychází po šesti letech, během kterých se v mém životě stalo spoustu věcí, dobrých i zlých. Ty všechny mě inspirovaly, motivovaly ke spoustě myšlenek a nápadů. Až když jsem ho začala dávat dohromady, uvědomila jsem si, kolik času uběhlo, i to, že některé věci prostě potřebují uzrát. Dorazila múza a já věděla, co chci říct a o čem zpívat,“ říká Dara, která má na mysli smrt milovaného tatínka a dlouholeté manažerky a kamarádky Evy Skallové.

Již za několik dní si ale na své mohou přijít i její fanoušci. Dara se jim totiž v plné kráse předvede již 25. června na druhém ročníku interaktivního urban festivalu Ynspirology. A její fanoušci se mohou těšit nejen na její ladné křivky, ale i hity z nové desky.

Fotogalerie

Komentáře