Šinkorová má za sebou nepříjemný zážitek. Letěla v rozbitém letadle ČSA!

Daniela zažila příšerný let. | foto: Facebook, Profimedia.cz

Herečka Daniela Šinkorová (44) prožila velmi nepříjemnou chvíli. Její let z Říma postihly nečekané technické problémy, kvůli kterým si dokonce cestující museli nasadit kyslíkové masky. Jak se v té chvíli cítila?

Včera večer po sociálních sítích začalo kolovat video, na kterém jsou lidé v letadle s nasazenými kyslíkovými maskami. Šlo o krátký let z Říma do Prahy, při němž znenadání nastaly technické problémy.Na palubě letadla seděla i herečka Daniela Šinkorová, která Expres.cz popsala, jak to celé probíhalo. „Letadlo, s nímž jsem letěla z Říma, vzlétlo úplně v pořádku, bylo krásné počasí a po 15 minutách, kdy jsme se dostali do té správné výšky a letušky začaly obsluhovat, se najednou ozval takový velmi hlasitý zvuk, troubení. Mužský hlas hlásil pohotovost a posádka nám přikázala si sednout,“ začala s vyprávěním hvězda muzikálu Mamma Mia!

„Posádka tedy bez jediného slova najednou zmizela, aby odtlačila vozík, a nikdo nic nevěděl. Po chvíli vypadly kyslíkové masky, takže jsme se zachovali podle instrukcí a nasadili si je. Žádná panika zatím nebyla, ale po pěti minutách už jsme byli nervózní, protože nám nikdo nic neřekl a cítili jsme spálený vzduch,“ pokračovala o jednom z nejhorších zážitků.

„Naštěstí se potom ozval kapitán, který řekl, že máme v kabině podtlak a nastaly technické potíže, kvůli čemuž budeme muset nouzově přistát. Za deset minut naštěstí hlásil, že jsme v bezpečné zóně, a krátce na to jsme přistáli,“ dodala s tím, že aby toho nebylo málo, přišla o mobil. „Bohužel jsem si nechala na palubě mobil a nechtěli mě tam pustit, protože letadlo bylo po problému nepřístupné. Takže nemám mobil, ale komunikuji s Italy o jeho navrácení,“ svěřila se muzikálová herečka.

Šinkorová si tedy z prázdnin odnáší velmi nepříjemnou vzpomínku. „Já jsem se vždy bála létat, ale beru to tak, že se takové věci stávají a naštěstí všechno dopadlo dobře. Další dovolenou ale zatím nechystám,“ uzavřela Daniela.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:20 9. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  12
 • Trapas
  9
 • Super
  8
 • Cože
  6
 • Tvl
  5
 • Sladký
  4


Komentáře

Expres.cz