Změnil se! Nepoznávám ho, říká o rozchodu s Hynkem Čermákem jeho ex

Hynek Čermák vyměnil Danielu Choděrovou za její mladší kopii Veroniku Mackovou. | foto: Koláž Expresu

Daniela Choděrová promluvila o zradě otce svých dětí Hynka Čermáka. Sice si myslela, že spolu stráví zbytek života, ale on si našel mladší ženu. Přestože přiznává, že se z toho dlouho vzpamatovávala, zpátky by ho nechtěla. Prý se z něj stal jiný člověk.

Daniela Choděrová, hvězda Rodinných pout, dostávala jednu seriálovou nabídku za druhou, přesto všechny odmítla. Zaprvé si prý nepřála, aby si ji režiséři zaškatulkovali a pak se plně věnovala svým dvěma dětem a vytvářela zázemí pro partnera Hynka Čermáka. Ten se ji odvděčil útěkem s mladší milenkou Veronikou Mackovou.Herečka sice dosud mlčela, dva roky od odloučení se ale rozhodla promluvit. Byl to šok, absolutně jsem nečekala, že odejde, to fakt ne. Vždycky jsme totiž byli schopni všechno vyřešit, promluvit si o čemkoli. Ale už bych se v tom nerada hrabala, asi to tak mělo být. Je to pro mě věc, se kterou se pořád ještě srovnávám, ale beru to jako fakt. Jsem jen zvědavá, kdy ten šrám zmizí definitivně,“ prozradila pro Blesk herečka, která je s odchodem otce svých dětí již částečně smířená.

Díky jeho zradě se ale prý rychle vyléčila z iluze, že by mohla existovat láska až za hrob. Přesto vztahy nezatracuje. „Jen ten člověk, kterého jsem potkala v určitém věku a se kterým jsem se rozhodla mít rodinu, ten byl jenom jeden a s tím to prostě nevyšlo. Mrzí mě to kvůli dětem,“ říká Choděrová.

Přestože jde o otce jejich dětí, život s ním by si už nedokázala představit. Změnil se... I když možná nezměnil a byl takový i dřív, ale nebyl takový přede mnou, takže já ho prostě znala jinak. Každopádně má teď úplně jiné priority a hodnoty, ani nevím, co bych si s ním povídala. Nemám vůči němu žádnou zášť, žádný problém se s ním vidět nebo s ním pracovat, ale je to pro mě cizí člověk,“ vysvětlila herečka s tím, že se mohou stát i horší věci.

Život jde dál, ano... Mám děti, je to velká sranda, úplný masakr, to si asi dovedete představit. Dceři je 12, synovi 13 let. Větší děti, větší problémy. Ale je výhoda, že když točím nebo hraju, tak už jsou dost samostatné a mí rodiče také pomáhají. Mám velké štěstí,“ uzavřela herečka, která tak naznačila, že jí Čermák s potomky nepomáhá.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:16 14. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  26
 • Trapas
  19
 • Haha
  9
 • Cože
  8
 • Tvl
  8
 • Sladký
  7


Komentáře