Slováček se chce zbavit své ženy a skončit její kariéru. Co na to Dáda?

  •   23:58
  • diskuse

Dáda Patrasová reagovala na slova svého muže. | foto: Profimedia.cz

Hudebník Felix Slováček (74) se opřel do své ženy, veřejně prohlásil, že by byl rád, kdyby se odstěhovala za hranice a skončila s kariérou. Dáda Patrasová (61) mu na to ihned odpověděla. Její prohlášení si za rámeček určitě nedá!

Ačkoli vody byly v posledních měsících klidné a manželé se vzájemně neřešili, saxofonista Felix Slováček opět zažehl oheň. Nejdřív pronesl, že žije novým životem, Lucie Gelemová je jeho oficiální partnerkou a ve vile na pražských Vinohradech jen pracuje. Teď zase vyslovil přání, aby jeho žena opustila Česko!„Vito je rozvedený, je majitelem několika hotelů, Dáda by žila v luxusu, hýčkal by si ji. Tam by si nádherně žila, tady by si toho ani nemusel nikdo všimnout, elegantně by ukončila kariéru a dostávala tu penzi,“ řekl serveru Blesk.cz s tím, že kromě práce se svou ženou už vlastně nemluví.

To Patrasovou samozřejmě dopálilo, protože se s manželem dohodli, že své soukromí nebudou již dále medializovat. Jeho slova se i přes velkou nechuť rozhodla okomentovat a toto vyjádření si za rámeček nedá především Felixova milenka Lucie.

Slováček se na veřejnosti ukazuje už jen s Gelemovou.

Slováček se na veřejnosti ukazuje už jen s Gelemovou.

„Mrzí mě, že se manžel ve svých letech nechává ovlivňovat někým jiným a mluví o mně do médií, přestože jsme se dohodli na mediálním klidu. Naši dohodu respektuji, držím se jí a očekávala bych to samé od něj. Nicméně chápu, že je lehčí udělat, co je mu diktováno. Jen nerozumím tomu, proč mi ta žena musí neustále lézt do života a škodit. Přijde mi to dětinské a ubohé. Svoje dostala. Nebo ne?“ řekla nám ke slovům svého muže s tím, že si myslí, že za vším stojí právě Gelemová, která se prý nemůže přenést přes to, že Felix stále tráví plno času v jejich vile.

Proč se vlastně Felix rozhodl znovu celou kauzu otevřít, zůstává ve hvězdách. Nabízí se však možnost, že by mu mohl vadit blížící se odlet Patrasové do Itálie za italským podnikatelem Vitem, s nímž randí už více než rok.

Fotogalerie

Komentáře