Poprvé od nehody venku! Kam si Dáda vyšlápla zakuklená jak eskymák?

Od opilecké nehody poprvé vyšla z domu! Herečka Dáda Patrasová se od incidentu, k němuž došlo na druhý svátek vánoční, stáhla do ústraní a prakticky nevycházela z domu. V pátek se konečně ukázala venku, zahalená od hlavy až k patě, přes obličej velké brýle. Jak informoval server Blesk.cz, zpěvačka si odskočila do kosmetického salonu.

Letošní Vánoce nebyly pro Dagmar Patrasovou (62) příliš veselé. Na svatého Štěpána se modla dětských srdcí srazila s autem na křižovatce na pražských Vinohradech. 

Přestože se nikomu nic nestalo, Dáda nadýchala dvě a půl promile alkoholu, a tak na místě přišla o papíry a hrozí jí až tři roky odnětí svobody za přečin ohrožení pod vlivem návykové látky.

Dalo se tak čekat, že se herečka na nějakou dobu odmlčí a nebude vycházet z domu. Dádě dokonce zrušili představení Sněhová královna, v němž hraje zlou královnu.

Dáda Patrasová se poprvé od nehody objevila venku.

Dáda Patrasová se poprvé od nehody objevila venku.

„Dohodli jsme se jako producenti, že ve zbylých představeních, která máme do konce února odehrát, paní Patrasová hrát nebude. Termíny pokryjí její alternace,“ řekla po její opilecké nehodě pro Blesk.cz Lenka Pixová z produkční firmy Pixa, která má Sněhovou královnu na starosti.

Po více než týdnu od autonehody se Patrasová konečně rozhodla vyjít ze svého domu na Vinohradech. Herečka se řádně zakuklila do kapuce a přes obličej si nasadila obrovské brýle. Podle Blesku ji ven vylákal kosmetický salon, kam se umělkyně zřejmě chodí pravidelně zkrášlovat.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
 • Super
  26
 • Haha
  36
 • Cože
  8
 • Trapas
  27
 • Sladký
  8
 • Tvl
  14
Komentáře

Mohlo by vás zajímat