Jak to má nyní Patrasová s manželem Felixem? Téměř o sobě nevíme!

Herečka Dáda Patrasová (61) a saxofonista Felix Slováček (74) už nemají společnou domácnost. Hudebník každý den nocuje u své milenky Lucie Gelemové, se kterou s největší pravděpodobností stráví i Vánoce. S kým bude Dáda?

Herečka Dáda Patrasová se v úterý večer objevila na koncertu své dcery Anny Slováčkové, kam vyrazila v doprovodu dobré kamarádky. Její manžel Felix Slováček na události chyběl, přestože šlo o velký večer jejich dcery. „Hraje v Karlových Varech,“ prozradila nám herečka s tím, že více o svém muži neví.Jak jsme se totiž dozvěděli, Slováček každý den nocuje u milenky Lucie Gelemové. „Jezdí k nám do domu jen do kanceláře,“ uvedla Patrasová, která si už dávno se svým manželem hlavu neláme a raději se připravuje na Vánoce. „Pomalinku už to doma zdobím. Mám světýlka a ozdobičky,“ přiznala. 

Jak to bude na Štědrý den, to zatím ale neví. „Ještě vůbec nevím. Neřešili jsme to spolu (s Felixem, pozn. red.). Pravděpodobně budu s Vitem. Přijede,“ uvedla a dodala, že už se těší, až bude po svátcích: „Vánoce mě stresují.“

A nejen to. Patrasové bude během volna chybět práce, na které je doslova závislá. Jakmile nepracuje, horší se jí totiž zdraví. „Obnovují se mi některé věci, které se mi staly při Sněhové královně před dvěma lety. To znamená krční páteř a ruka. Čím víc odpočinku, tím je to horší, proto si naopak ordinuju práci, práci a práci,“ uzavřela s tím, že na Nový rok ji čekají rovnou dvě představení Sněhové královny v Divadle Hybernia.

Fotogalerie

Komentáře