A dost! Děti Slováčka a Patrasové práskly do stolu: Dopálily je jejich hádky?

  •   0:01
  • diskuse

Rodina se jim pomalu ale jistě rozpadá. | foto: Profimedia.cz

Manželská válka Felixe Slováčka (74) a Dády Patrasové (61) ničí vztahy v rodině. Umělci svým jednáním přichází o děti. Co přesně se v této rodině děje?

Manželství Dády Patrasové a Felixe Slováčka tíží dlouhodobé problémy. Vše začalo kvůli nevěrám známého saxofonisty, který se po čase rozhodl ze své milenky Lucie Gelemové udělat oficiální partnerku.Ani po třech letech se ale nic nevyřešilo a manželé po sobě veřejně štěkají v médiích. Naposledy se dost otevřeně rozpovídal Slováček, který své ženě doporučil, aby odjela za hranice Česka a dostala rozum.

Dáda na to zase odpověděla fotografií, která odhalovala bujný dekolt. Celá věc tedy samozřejmě dopadá na nejbližší okolí umělců. Nejvíce na děti, které prý doslova trpí.

„Anička i Felix jsou naštvaní, že rodiče všechno medializují, a doufají, že to brzo všechno skončí. Dost jim taky vadí Dádin Instagram, který prý odhaluje někdy až moc,“ řekl nám zdroj z jejich blízkého okolí s tím, že se děti rozhodly od rodičů distancovat.

„Bohužel je do toho dost často zatahují i mimo média. A oni samozřejmě nechtějí být rozhodčími,“ dodal.

V rodině tak aktuálně nepanují nejlepší vztahy. My si jen říkáme, kdy umělcům dojde, že žabomyšími válkami vůbec nic nevyřeší. Naopak si jen uškodí.

Fotogalerie

Komentáře