Patrasová o nevěře Felixe Slováčka: Jeho milenku platím ze svých peněz!

Gelemová pozvala veřejně Dádu na schůzku. Proč však nepřijela pozvání od Patrasové před několika měsíci? | foto: Profimedia.cz

Felix Slováček se v týdnu konečně přiznal k nevěře a svou milenku Lucii Gelemovou prohlásil za svou partnerku. Trvalo to dlouhé dva roky, kdy své ženě Dádě Patrasové a dětem lhal, mlžil a zapíral. Herečka celou dobu věřila v nápravu a doufala, že manželství zachrání. V pořadu Telebrity však odhalila, že tyto naděje už dávno umřely a odhalila, že celý vztah Felixe a Lucie od začátku nechtěně financuje!

Už dva roky se Felix Slováček objevuje ve společnosti po boku o dvaatřicet let mladší Lucie Gelemové a až nyní kápnul božskou. Ač celou dobu mazal veřejnosti i své ženě Dádě Patrasové med kolem pusy, nakonec se rozhodl vyjít s pravdou ven. Přiznal, že se do Lucie zamiloval a prožívá s ní vztah.Ač Dáda dlouho věřila, že manželství zachrání, před několika měsíci se zařekla, že bojovat za záchranu nemá cenu a bude žít vlastním životem stejně jako její manžel.

Když se tak před jejími dveřmi objevil dlouholetý kamarád Vito se srdcem na dlani dlouho neváhala a začala s ním randit. Teď je spokojená a šťastná.

Je však něco, s čím se nikdy nevyrovná!

,,Společnost, kterou s manželem vlastníme, zastupuje Lucii Gelemovou, ač s tím zásadně nesouhlasím. Všechno, co tedy Felix své milence koupí, platím i já. Veškeré výlety do New Yorku nebo Berlína, večeře, její dárky“ otevřela Dagmar toto téma v našem pořadu Telebrity, na jehož celý díl můžete těšit už v pondělí ráno.

A nezůstala jen u toho! Jak se Dáda vyrovnávala s trápením v nejhorších chvílích, kdo jí byl oporou a jak její domácnost, kdy si ona a Felix dělají, co chtějí, a přesto jsou stále ve svazku manželském, funguje?

Vše se dozvíte tady!

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:10 13. února 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  78
 • Haha
  26
 • Tvl
  21
 • Cože
  19
 • Sladký
  19
 • Super
  18


Komentáře