Patrasová poslala manželovi vzkaz od moře: Vystavila vnady a usídlila se u přítele! Vrátí se?

  •   11:37
  • diskuse

Dagmar Patrasová se odhaluje čím dál víc. Kde se to zastaví? | foto: Instagram Dagmar Patrasové

Herečka Dáda Patrasová (61) se ve vypjatém období rozhodla opustit Českou republiku. Vyrazila do prosluněné Itálie za svým partnerem Vitem. A Felixovi od moře poslala dost zvláštní vzkaz!

Herečka Dáda Patrasová sbalila kufry a odjela do Itálie za svým partnerem a italským podnikatelem Vitem. Pro svou dovolenou si vybrala dobu, kdy je to mezi ní a jejím mužem na ostří nože.Slováček se totiž do své ženy pustil v médiích a veřejně prohlásil, že by se měla odstěhovat a skončit s kariérou. Z jeho slov si ale idol dětí nic nedělá a užívá si volné dny u moře.

Na svou sociální síť Instagram dokonce Patrasová vložila příspěvek, kterým pobouřila desítky fanoušků. Odhalila bujný dekolt a fotku s detailem prsou vložila na sociální síť. Že by vzkaz pro manžela?

„To určitě ne. Užívám si jen hezkého počasí v plavkách stejně jako ostatní,“ uvedla Patrasová na náš dotaz s tím, že veškeré starosti momentálně hází za hlavu.

„Jsem tu strašně šťastná a spokojená. Kdyby to šlo, hned se sem odstěhuju,“ prozradila nám dále s tím, že se před pár dny rozhodla svůj život dělit mezi Itálii a Česko. „V Čechách budu jen kvůli práci. Jakmile nebudu mít povinnosti, budu tady se svým přítelem. Po dlouhé době se cítím opravdu krásně a nechce se mi zpátky,“ dodala.

Jakmile se tedy herečka jednou rozhodne opustit svět showbyznysu a skončí s prací, její kroky tedy zajisté povedou za hranice rodné země, kde má nejen pohodlí, ale především lásku.

Fotogalerie

Komentáře