Ben Cristovao se porval s Grznárem: Za padesát tisíc mu vykloubil rameno!

  •   12:48
  • diskuse

Filip Grznát se utkal s Benem Cristovao. | foto: Koláž Expresu

Steroidy napěchovaný bývalý kulturista Filip Grznár dostal znovu na budku. Zatímco na konci června ho v kleci seřezal brazilský zápasník MMA Charles Andrad, v neděli dostal za vyučenou od zpěváka Bena Cristovaoa. Grznár ze zápasu odešel s ostudou a vykloubeným ramenem.

Vše začalo před několika týdny, kdy Filip Grznár vyzval Bena Cristovaa na souboj v takzvaném grapplingu. A ačkoliv Ben jeho výzvu nepřijal, nabídl mu jiný druh boje.S pokorou přiznal, že by tento zápas s ohledem na jejich rozdílnou váhovou kategorii prohrál a nabídl Grznárovi, že se s ním ale rád utká v brazilském jiu-jitsu. A nejen to! Za zápas bývalému kulturistovi nabídl padesát tisíc korun, a pokud by se mu povedlo Bena porazit, přihodil by dalších padesát tisíc.

A právě včera se ostře sledovaný zápas uskutečnil. Dostat Grznára na zem trvalo Benovi dvacet tři vteřin, na lopatkách byl za necelých čtyřicet vteřin a zápas byl ukončen po necelých devadesáti vteřinách. Zatímco Ben stál na nohách, Grznár se svíjel v bolestech a jenom s obtížemi si svlékl horní díl kimona, aby se mu na ruku podíval jeden z přihlížejících rozhodčích.

Filip Grznár tak byl během velmi krátké doby přemožen hned dvakrát. Tak jsme zvědaví, s kým se bude chtít utkat příště. Sám ale přiznává, že si bude muset nějakou dobu dát pohov. Po zápase s Benem totiž skončil v péči lékařů a čeká jej dlouhá rekonvalescence.

Nutno ale říct, že s ohledem na to, že Ben v lednu letošního roku získal titul mistra Evropy v brazilském jiu-jitsu, to byl pro Grznára předem prohraný boj. Přesto do toho s Benem šel, za což si zaslouží obdiv.

Fotogalerie

Komentáře