Šokující přiznání vousaté zpěvačky Conchity: Už několik let je HIV pozitivní!

Conchita Wurst přišla s šokujícím přiznáním: Několik let je HIV pozitivní! | foto: Expres.cz

Modla všech transvestitů a většiny členů LGBT komunity, vousatá zpěvačka Conchita Wurst přišla s šokujícím přiznáním: Už několik let je HIV pozitivní! Zpěvačku, která je ve skutečnosti mužem Thomasem Neuwirthem, k tomu vyhrůžkami a vydíráním donutil bývalý přítel.

Rakouského gaye Thomase Neuwirtha každý zná jako vousatou zpěvačku Conchitu Wurst, ve kterou se tento zřejmě nejznámější transvestita na světě proměnil. V LGBT komunitě je Conchita hvězdou a třeba v roce 2015 byla VIP hostem tradičního festivalu homosexuálů Prague Pride.

Výherkyně rakouské pěvecké soutěže teď ale přišla s přiznáním, které zástupy jejích fanoušků nejspíš pořádně namíchne. Několik let jim totiž tajila, že je HIV pozitivní! Po letech ji k přiznání dohnaly výhrůžky expřítele, který ji začal vydírat.

„Jsem HIV pozitivní spoustu let. Pro veřejnost je to sice irelevantní, ale můj expřítel mi vyhrožoval, že půjde s touto osobní informací na veřejnost a já nikdy kvůli tomu nedám nikomu právo zastrašovat mě a ovlivňovat můj život,“ prozradila výstřední vousatá zpěvačka na Instagramu.

Conchita Wurst přiznala šokující pravdu.

Conchita Wurst přiznala šokující pravdu.

„Doufám, že dodám odvahu ostatním, aby podnikli další krok proti stigmatizaci lidí, kteří svým vlastním chováním nebo chováním dalších byli infikováni HIV,“ dodala s nadějí.

O šokujícím doznání informují renomované servery z celého světa, Conchita se však snaží mírnit vášně. Pravidelná léčba prý HIV potlačila natolik, že vir už ani není v její krvi zjistitelný a nikoho tedy nemůže nakazit. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:33 14. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  6
 • Haha
  5
 • Trapas
  4
 • Sladký
  3
 • Cože
  2
 • Tvl
  2
Komentáře