Marpo promluvil o rozpadu Chinaski: Rozhodli se pokračovat bez nás!

Michal Malátný a František Táborský rozpustili kapelu Chinaski. A ačkoliv pánové tvrdí, že jde o společné rozhodnutí, z vyjádření bubeníka Otakara Petřiny jr. alias Marpa vyplývá úplně něco jiného.

Když Michal Malátný a František Táborský oznámili, že se členové kapely Chinaski společně rozhodli, že ze stávající sestavy budou pokračovat jenom oni dva, působilo to, že šlo o společné rozhodnutí. Přesto jim fanoušci jejich slova nevěřili a zdá se, že jejich intuice byla dobrá. Vyjádření bubeníka Marpa je totiž v úplně jiném duchu.Uběhlo dlouhých 9 let a dnes Vám musím oznámit, že končím na postu bubeníka v kapele Chinaski. František Táborský a Michal Malátný se rozhodli pokračovat beze mě a dalších tři členů: Ondry Škocha, Štěpána Škocha a Petra Kužvarta,“ píše ve svém vyjádření Ota Petřina.

Přesto sám přiznává, že to nešlo dál a prý za to mohl velký věkový rozdíl mezi členy. Jsem generačně úplně jinde, s jiným pohledem na svět a chci jít sám dál svojí cestou. Veškeré pravdy a nepravdy zůstanou za zavřenými dveřmi a já bych chtěl tímto klukům upřímně poděkovat. Dostal jsem obrovskou školu a získal know-how, díky kterému jsem mohl budovat TroubleGang. Trochu mě mrzí, že za bubny sedět nebudu, ale to je prostě život a já už se porval s kdečím,“ uzavřel Marpo, který tak dal vale původním informacím o bezproblémovém rozchodu.

Tak jsme zvědaví, jaké jiné informace se postupně vynoří a jaká budou vyjádření dalších členů kapely. Malátný a Táborský se mají rozhodně na co těšit.

Fotogalerie

Komentáře