Módní ikona Chiara Ferragni v Praze: Manžela i syna nechala v Itálii

Jedna z nejúspěšnějších instagramových hvězd současnosti Chiara Ferragni byla v Praze. | foto: Koláž Expres.cz

Chiara Ferragni (31), to je mnohem víc než jen trendy kousky a originální kolekce s očkem v logu. Italská kráska, která si podmanila nejen nejznámější módní domy a 1. září se vdala za jednoho z nejsledovanějších zpěváků Itálie Federica Leonarda Luciu alias Fedeze, svou návštěvou před pár dny poctila také Česko!

„Outfit pro pondělní ráno. Jedu na pár dní do Prahy, kde budu fotit novou kampaň. Máte pro mě nějaké tipy na skvělá místa, kam zajít na večeři,“ pídila se Chiara Ferragni před cestou do stověžaté matičky Prahy.

Doporučení se jí sešlo víc než dost. Fanoušci ji zvali ke Flekům, k Medvídkům, ale i do vegetariánského svatostánku Maitrea nebo restaurace Sia, která se specializuje na asijské speciality.

V Praze se italská ikona a hvězda sociálních sítí zdržela na několik dní, kdy měla dost napilno, protože fotila novou kampaň pro věhlasný módní dům.

„Další kampaň je hotová. Prozradím snad jen, že tato bude opravdu speciální,“ nechala se slyšet Ferragni, která do Prahy přiletěla sama, manžela Fedeze i půlročního syna Leona Luciu nechala doma v Itálii. 

I z toho důvodu se v metropoli dlouho nezdržela a hned poté, co měla hotovo, spěchala zpátky za svými milovanými. Nezbývá než doufat, že se v Praze zase brzy objeví a udělá si výlet s celou rodinou.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat