Smutná zpráva pro fanoušky Linkin Park: Zpěvák Chester Bennington se oběsil!

  •   21:05
  • diskuse

Chester Bennington z kapely Linkin Park spáchal sebevraždu. | foto: Profimedia.cz

Smutná zpráva dnes zastihla všechny fanoušky multižánrové kapely Linkin Park. Zpěvák Chester Bennington (+41) spáchal ve čtvrtek ráno ve svém bytě v Los Angeles sebevraždu. Podle všeho se oběsil.

Zpěvák kapely Linkin Park Chester Bennington (+41) spáchal ve čtvrtek ve svém bytě v LA sebevraždu. Podle všeho se oběsil. Tato zpráva zaskočila všechny fanoušky, kapela se totiž právě chystala na velké turné, které nyní pochopitelně ruší.Zatím není zřejmé, zda Bennington zanechal dopis na rozloučenou, o důvodech jeho smutného rozhodnutí se tak zatím pouze spekuluje. Zpěvák však již nějakou dobu bojoval s alkoholem, drogami a depresemi. Ty mu údajně způsobilo trauma z dětství. Měl jej prý zneužívat starší muž.

Je však možné, že na tom svůj podíl měla také smrt Benningtonova dobrého přítele, zpěváka Crisse Cornella, který rovněž spáchal sebevraždu, a to letos v květnu. Právě jemu prý po jeho smrti Bennington adresoval dlouhý a dojemný dopis, který napovídal, jak moc jej ztráta kamaráda zasáhla. Dost možná mu bohužel také dodala odvahu k podobně radikálnímu řešení problémů.

Vyjádření kapely zatím není k dispozici, pravděpodobně mají nyní muzikanti jiné starosti než aktualizaci sociálních sítí. Fanoušci z celého světa však již vyjadřují kondolenci nejen jim, ale také Benningtonově druhé ženě a šesti dětem, které po sobě zanechal.

Fotogalerie


Komentáře