Tinu Pletánkovou prý obtěžuje herec Řanda: Vyhrožuje mi a posílá sprosté maily

V roce 2016 působili jako spokojený pár. | foto: Profimedia.cz

Nechvalně proslulý herec Čestmír Řanda mladší (58) má na krku další průšvih. Rosnička Tina Pletánková (48) na něj měla podat trestní oznámení za stalking, přitom to není tak dávno, co si odseděl trest za neplacení alimentů.

Čestmír je synem stejnojmenného známého herce, kterého známe například z filmů Kladivo na čarodějnice (1970), Pane, vy jste vdova (1970), Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974), Honza málem králem (1976), Což takhle dát si špenát (1977) nebo Princ a Večernice (1978).

Na rozdíl od svého slavnějšího otce Řanda ml. za sebou zdaleka nemá takovou filmovou sbírku a dost možná to souvisí i s nepříliš utěšeným osobním životem. Bývalá Řandova žena Regina na něj totiž kdysi podala řadu trestních oznámení, přičemž za mříže se nakonec dostal kvůli neplacení alimentů na syna, kterému je v současnosti 25 let. Část trestu si herec odpykal v roce 2010 a část až v roce 2015.

Poté, co se dostal z vězení, už se zdálo, že se na herce usmálo štěstí, když započal vztah s rosničkou Tinou Pletánkovou. Ačkoliv se jim příznačně přezdívalo „kráska a zvíře“, pár nějakou dobu působil spokojeně, po jejich rozchodu se to ale opět zvrtlo.

Rosnička Tina Pletánková randila s hercem Čestmírem Řandou poté, co si odpykal trest za neplacení alimentů.

Rosnička Tina Pletánková randila s hercem Čestmírem Řandou poté, co si odpykal trest za neplacení alimentů.

Tina měla na Řandu měla podat trestní oznámení s tím, že jí posílá výhrůžné e-maily.

„Téměř rok jsem ho neviděla. Tato kapitola je pro mě dávno uzavřená a dodnes velmi nepříjemná. Představte si, že se s někým rozejdete, nemáte vůbec nic společného, a přesto vám druhá strana pak další rok posílá neustále maily, mnohdy dost nechutné a výhrůžné,“ uvedla rosnička pro Blesk.cz.

Čestmíra Řandu jsme se snažili kontaktovat, ale do vydání článku nebylo možné se s ním spojit.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:11 11. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  15
 • Haha
  13
 • Tvl
  10
 • Trapas
  8
 • Super
  7
 • Sladký
  7
Komentáře