Proč se Prima rozhodla zaříznout Českou Miss? Známe jeden z hlavních důvodů

Za konečné rozhodnutí vedení Primy mohou špatná rozhodnutí Martina Ditmara a Evy Čerešňákové. | foto: Profimedia.cz

Česká Miss letos na Primě nebude. Tato zpráva musela včera Martinovi Ditmarovi a Evě Čerešňákové pořádně zkazit náladu. Pokud ale budou snoubenci hledat viníka tohoto rozhodnutí, měli by si kvapem stoupnout před zrcadlo. Podle našich informací přímo z televize se totiž vedení stanice přejedlo způsobem sebeprezentace soutěže krásy.

Noví majitelé České Miss měli údajně zaplatit televizi Prima za jejich vysílací čas čtyři miliony korun, ale ani to vedení soukromé stanice neobměkčilo a ve čtvrtek přišel nemilosrdný verdikt, že Česká Miss letos na Primě nebude. K rozhodnutí se vedení přiklonilo z mnoha důvodů, tím hlavním ovšem nejspíš bylo jedno špatné rozhodnutí Martina Ditmara a Evy Čerešňákové.Soutěž ztratila díky chování jejího vedení potřebnou prestiž. Například způsob, jakým se soutěž prezentuje v médiích, je pro vedení televize neakceptovatelný. Všichni, kdo o tom rozhodovali, se shodli, že nemohou jméno televize spojit s projektem, kde se na casting jezdí metrem a ještě se dívky vlní před televizními kamerami,“ sdělil Expres.cz zdroj z televize.

Řeč je o pražském castingu České Miss, jehož koncepce Ditmara s Čerešňákovou napadla podle vlastních slov až na dně lahve vína. Zlí jazykové si dneska z páru utahují, že v jejich případě šlo spíše o karton krabičáku.

Dalším z důvodů je fakt, že vedení soutěže nemohlo garantovat vlastnictví ochranné známky Česká Miss, což byla jedna z podmínek spolupráce.

Pokud by jiná soutěž měla ambice zastoupit místo České Miss, údajně by měla pro letošní rok smůlu. Vedení Primy totiž letos o žádnou podobnou soutěž zájem nemá. Ditmar s Čerešňákovou tak mají velkou šanci se na obrazovkách Primy se svou soutěží objevit v příštím roce.

Do té doby budou ale muset zlepšit mediální obraz soutěže a získat zpátky ochrannou známku, která je stále v držení Ernesta Domdoniho.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 16. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  22
 • Haha
  21
 • Sladký
  17
 • Trapas
  16
 • Tvl
  9
 • Cože
  8


Komentáře