Jste tlusté! Neměly byste ani snídat, nadávají dívkám lidé kolem České Miss

Dívkám byla ve vodě očividně zima. | foto: Miss Events

Finalistky České Miss 2017 prochází na soustředění v Tatrách doslova očistcem. A může za to jeden člověk. Podle informací Expres.cz jim ze života dělá peklo stylista Filip Vaněk. Ten na mladé dívky podle očitých svědků řve, že jsou tlusté a neměly by vůbec jíst. A co na to Martin Ditmar s Evou Čerešňákovou? Prý tomu jenom mlčky přihlíží!

Zatímco celý svět bojuje proti anorexii v modelingu, v soutěži Česká Miss tlačí opačným směrem. Za vše mluví chování stylisty soutěže Filipa Vaňka, který mladým kráskám vyčítá nedostatek modelkovského standardu.„Řval na holky, že jsou tlusté, že by se sebou měly něco dělat. Prý by měly vynechat večeři a nejlépe i snídani. Byl celý nepříčetný a cítil se u toho velmi důležitý,“ popsal atmosféru soustředění v Tatrách člověk ze štábu.

Přihlížet tomu měli i hlavní pořadatelé soutěže Martin Ditmar a Eva Čerešňáková. Když jsem se ale Ditmara zeptali, zda je pravda, že k něčemu podobnému v Tatrách došlo, přestože s námi do té doby komunikoval, nechtěl reagovat.

Podle našich informací dokonce i sám Ditmar stojí o to, aby dívky zhubly. Některé z nich kontaktovaly redakci Expresu s tím, že na ně bývalý šéf Intersparu tlačí, aby začaly používat jeho aplikaci na hubnutí. Díky ní by prý mohl zveřejňovat výsledky a kasat se, že k lepší postavě přišly missky díky jeho výmyslu.

Paradoxem je, že jednou z mentorek finalistek je modelka Eliška Bučková, která před několika lety přiznala, že si sama anorexií prošla, a právě ta se dívkám snaží vštěpit správné stravovací návyky, aby jednou nedopadly jako ona.

Situace došla tak daleko, že se některé z dívek chtějí vyvázat ze smluv, ale bojí se tučné pokuty, na kterou pochopitelně nemají. Jedinou záchranou pro ně může být fakt, že Martin Ditmar a ani Eva Čerešňáková nemají ze zákona právo pořádat soutěž Česká Miss, protože nevlastní ochrannou známku.

V podstatě nemohou používat ani značku Hledá se Česká Miss, a to i přestože požádali o zápis ochranné známky. Tu jim ale Úřad pro průmyslové vlastnictví ještě neodklepl a žádost je zatím ve fázi podaná, což znamená, že si o ni zažádali, ale známka jim stále neříká pane.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 13. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  83
 • Tvl
  24
 • Haha
  21
 • Super
  15
 • Cože
  15
 • Sladký
  11


Komentáře