Vítězky České Miss čtvrt roku od výhry nemají práci: Kde se stala chyba?

Novou Českou Miss se stává Andrea Bezděková. Vpravo Česká Miss World Natálie Kotková a zleva Miss Earth Kristýna Kubíčková. | foto: Jiří Pitrof, Tilen Vajt

Vítězky České Miss Andrea Bezděková, Natálie Kotková a Kristýna Kubíčková nemají čtyři měsíce po finále soutěže práci. Jak je to možné?

Tak to zřejmě nečekaly! Když si před rokem podávaly do České Miss přihlášku s tím, že jim soutěž navždy změní život a přinese práci, stalo se jen jedno z toho.Česká Miss totiž Andree Bezděkové, Natálii Kotkové a Kristýně Kubíčkové život změnila. Avšak v jiném ohledu, než by si kdekdo představoval.

Zatímco veřejnost vidí lesk a slávu, vítězky nemají žádnou práci, tedy ani finance a možnost přivydělat si jinak.

Veškeré práce navíc musí konzultovat s týmem České Miss. Kdyby se rozhodly například věnovat letním brigádám, bylo by jim to s největší pravděpodobností zamítnuto.

Missky tak s vítězstvím v soutěži jenom ztratily soukromí, získaly fanoušky a staly se závislými na svých rodičích.

To nám mimo jiné potvrdila i sama Andrea Bezděková. „Zatím práci naplánovanou nemám, ale doufám, že to přijde,“ řekla nám ve videorozhovoru. „Baví mě přehlídky, ale bohužel jsme jich zatím neměly tolik,“ uzavřela.

Jak to s třemi kráskami bude dál, je tak jen otázkou času.

My si ale myslíme, že jejich rok bude o dost chudší, než například rok Nikol Švantnerové, která získala sice daleko víc nabídek po uplynutí ročního kralování, i tak si ale přišla na slušné peníze.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:04 17. listopadu 2016. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  36
 • Trapas
  25
 • Cože
  19
 • Sladký
  18
 • Tvl
  18
 • Super
  16


Komentáře

Expres.cz