Česko má první živou Barbie! Je jí 17 a pro svůj sen se klidně vzdá žeber!

Gabriel Jiráčková je první českou Barbie! | foto: Koláž Expresu

Někdo si s panenkou Barbie jen hraje a někdo chce vypadat jako její identické dvojče a dělá pro to vše. Do druhé skupiny dívek patří Gabriel Jiráčková (17), která se rozhodla proměnit se v živou Barbie. Co je za ztřeštěnými životními sny mladé krásky?

Dívka s blonďatou hřívou vystupuje pod uměleckým jménem Lolo Ta Bella a rozhodně nevypadá na svůj věk. V mládí měla mít Gabriel Jiráčková spoustu problémů, například podle Blesku Česká Barbie tvrdí, že vyčnívala z davu a chtěla být originální. To ji nejspíše měli vrstevníci za zlé a ona se stala obětí šikany. To ovšem ale není ten pravý důvod, proč mladá kráska začala prahnout po postavě jako má slavná panenka.Proč se ale stala Gabriel první českou Barbie? Na to má mladá dívka jasnou odpověď, kterou umístila na svůj Facebook: „Barbie jsem se stala před dvěma lety a nechtěla jsem se s ní ztotožnit proto, že bych chtěla zapomenout na své dětství, ale pouze kvůli odlišnosti, chtíči a touze po tom, stát se živoucím důkazem toho, že všechno si lze splnit, pravě například sen, stát se živou panenkou Barbie.“

Svého zvláštního snu se Gabriel nevzdává a nadále se snaží být stejná, jako je její vzor. Beru to mimo jiné jako své poselství, být někomu příkladem a vzorem toho, že vše je v životě možné a že by se nikdo neměl bát za své odlišnosti a za své ‚pravé já‘,“ vzkázala Lolo Ta Bella svým fanouškům na sociální síti.

Vzhled jako má Gabriel vyvolává také mnohdy hodně kontroverzní debaty. Například hodně lidí ji nevěří, že její prsa jsou pravá. Těmto názorům se ovšem Gabriel jen směje, protože ona jediná ví, kde je pravda. „Já už se na ty silikony těším, konečně už se nikdo nebude muset hádat, zda je mám, či ne,“ píše na Facebooku blonďatá kráska.

Tak tohle je česká barbie Gabriel Jiráčková

Tak tohle je česká barbie Gabriel Jiráčková

O tom, že se hodlá vydat do rukou plastických chirurgů mluví Gabriel Jiráčková často a otevřeně. Krom prsou si chce nechat vylepšit také zadek, zuby, či nos. A prý by neváhala ani podstoupit odstranění žeber, aby měla pas jako Barbie.

Gabriel Jiráčková jistě trpí zvláštní „úchylkou“ a někomu může její posedlost vzhledem opravdu zvláštní. I tak ale nemůžeme popřít, že je to mladá sebevědomá slečna, která si pevně jde za svým snem. Stát se první českou Barbie! A zatím se jí to náramně daří!

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:51 7. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  68
 • Super
  21
 • Tvl
  20
 • Cože
  15
 • Sladký
  15
 • Haha
  13


Komentáře