Barbie se svlékla a ukázala hrudník! Mění se v krásku, nebo monstrum?

Kráska, nebo začátek proměny v něco obludného? Sedmnáctiletá Gabriel Jiráčková vykročila na tenký led, který z ní může udělat pravý opak toho, co by si přála. Místo imitace panenky barbie se tak po sérii plastických operací můžeme dočkat bizarní postavičky skrývající v sobě víc silikonu než biologického materiálu.

Dívka, která na sebe upozornila nedávnou operací prsou, kdy si nechala svá abnormálně vyvinutá přírodní ňadra zvětšit na nelidskou velikost číslo osm, stále ještě nemá dost. Ukazuje se, že propadnout zálibě ve výsledky estetické a plastické chirurgie nemusí být úplně zdravé.Gabriel Jiráčková aka Lolo Ta Bella na svých sociálních sítích postupně odhaluje výsledek proměny v supersamičku z říše hraček pro dospělé. Odezvy jsou převážně nadšené a nezletilá dívka má řadu fanoušků.

Ti ji svorně podporují v proměně v něco, co v budoucnosti ani zdaleka nemusí být krásné. Ženy, které byly pohlceny silikonovou horečkou, jsou totiž často předmětem výsměchu pro žalostný vzhled.

Gabriel ukázala přefouklý hrudníček.

Gabriel ukázala přefouklý hrudníček.

Nezletilá slečna se rozhodla opět dráždit a zveřejnila fotografii, která má být labutí písní její současné barvy vlasů. „Jedna z posledních fotek v platinových vlasech,“ dojímá Barbie na Facebooku. Jenže na obrázku jde úplně o něco jiného. Gabriel pod záminkou rozlučky s přelivem odhaluje hrudník a snímek dává tušit celkový tvar poprsí.

Každopádně to není konec a čeká nás další podívaná. I když estetické hodnocení raději necháme na každém, plastický tuning je teprve na začátku. „Za 1–2 roky plánuji jít znovu. Chci ještě o něco zvětšit a navíc po dvou letech mi mé současné poprsí povadne,“ svěřila se Lolo Ta Bella fanouškům. Osmičky jsou tedy málo.

Mimo to se dnes již růžovovlasá dívka těší na liposukci stehen, úpravu nosu a chrupu. Na plastické operace pravděpodobně vzniká podobný návyk jako na tetování. Některé ženy jsou například posedlé i úpravou svých nejintimnějších partií. Snad to Gabriel nepostihne.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz