Živé Barbie je Česko malé: Bude moderovat na Slovensku. A co?

Zatímco loni moderátor zpovídal jí, letos se moderování akce ujme sama. | foto: missinfinitybeauty.eu

České Barbie Gabriel Jiráčkové, která vystupuje pod jménem Lolo Ta Bella, je náš rybníček už malý, a tak přijímá také pracovní nabídky v zahraničí. Na podzim tak bude moderovat československou soutěž krásy Miss Infinity Beauty 2017!

Česká Barbie Gabriel Jiráčková expanduje do zahraničí, a tak se na podzim letošního roku bude účastnit finále československé soutěže krásy Miss Infinity Beauty 2017. Nikoli však jako soutěžící, ale jako moderátorka, která všechny provede celým večerem!Soutěžícím také Gabriel předá oficiální parfém soutěže, který pro letošek pořadatelé soutěže nechali navrhnout. Ten zde bude také pokřtěn a Gabriel mu půjde za kmotru!

„Víme, že mnoho dívek touží být Miss a mnohé sní o tom, aby mohly jít na mezinárodní soutěže krásy. U nás navíc mají tento rok jedinečnou příležitost získat oficiální parfém a přímo z rukou České Barbie, která mimochodem už voní po našem parfému,“ uvedla ředitelka soutěže Katalina Titurus.

A co na to říká sama Gabriel Jiráčková? „Je to pro mně čest a moc se těším nejen na večer a program, ale i na děvčata,“ uvedla. Soutěže se ostatně účastnila již loni, ačkoli tehdy hlavně jako host večera, který dělal společnost mužským finalistům soutěže. Letos tak galavečer zažije z jiného úhlu pohledu.

A zajímavý pohled se jistě naskytne i divákům, bude to totiž první oficiální akce, které se Gabriel zúčastní po dlouho plánované plastice prsou!

Pokud byste se s českou Barbie chtěli potkat, můžete se stále ještě do soutěže přihlásit, pokud si tedy uděláte cestu do Olomouce, což je jediné české město, kde proběhne casting. Vyhrát můžete kromě věcných cen a zájezdů také postup na mezinárodní soutěž Miss Alpe Adria. Zajímavostí je také to, že v soutěži je i speciální kategorie pro muže.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:35 4. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  12
 • Super
  10
 • Trapas
  10
 • Haha
  6
 • Cože
  6
 • Sladký
  6


Komentáře