Kytarista přišel o nástroj, který nechal u auta na ulici

Stačila chvilka a hudebník z Ostravy přišel o svůj nástroj i s futrálem. Kytaru totiž nechal bez dozoru na ulici - nástroj vytáhl spolu s dalšími věcmi u auta a odešel. Když se vrátil pro zbytek věcí, kytaru už nenašel.

Okradený muzikant odešel k domu a jeho kytara zůstala odložena u automobilu. „Když se 59letý muž vrátil, hudební nástroj již nenalezl. Škoda byla předběžně vyčíslena na přibližně 35 000 korun,“ popsala policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:13 čtvrtek 15. února 2018. Anketa je uzavřena.

  • 4
  • 3
  • 3
  • 3
  • 2
  • 2
Vstoupit do diskuse
Vezmeme vás na titulní stranu

Konec nadějí naivní Johy v Survivoru, její plamen v soutěži definitivně zhasl