jít naiDNES.cz

Muž kradl v Budějovicích kolo. Chtěl s ním odjet domů na Slovensko

Muž chtěl pilkou na železo přeříznout zámek u kola. | foto: MP České Budějovice

Pětapadesátiletý muž chtěl v centru Českých Budějovic ukrást kolo a odjet s ním domů na Slovensko. V úterý to tvrdil strážníkům, kteří ho chytili, jak řeže zámek u bicyklu.

Na zloděje upozornila městskou policii v krajském městě žena, která v úterý krátce po čtvrté hodině odpoledne procházela za budovou České pošty na Senovážném náměstí.

„Muž tam s pilkou na železo v ruce obhlížel odstavené jízdní kolo značky Madison. Na místo okamžitě vyjížděla hlídka městské policie,“ uvedla mluvčí budějovických strážníků Věra Školková.

Strážníci při příjezdu na místo spatřili muže, jak přeřezává zámek jízdního kola. „Pachatel pokusu o krádež jízdního kola přistižený přímo při činu dlouho nezapíral,“ konstatovala Školková.

Pětapadesátiletý občan ze Slovenska se strážníkům svěřil, že chtěl získat dopravní prostředek, na kterém by mohl odjet domů na Slovensko.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:34 17. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  11
 • Haha
  8
 • Cože
  8
 • Tvl
  8
 • Trapas
  7
 • Sladký
  7
Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Deset dní a Slavia mohla zmizet. Miliardář Šimáně exkluzivně vypráví

Jiří Šimáně, jeden z nejbohatších Čechů, koupil před pěti lety zadluženou Slavii. Klub nad propastí. Ta stejná Slavia,...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře