Muž v obchodě ukradl šest lahví alkoholu a dva erotické časopisy

Alkohol a erotické časopisy chtěl ukrást osmadvacetiletý muž v jednom z obchodů v Jindřichově Hradci. Policisté ho však zadrželi a zjistili, že za krádeže už seděl ve vězení.

Podezřelý muž šel v pondělí do jednoho z obchodních domů na sídlišti Vajgar v Jindřichově Hradci.Z volného prodeje odcizil celkem šest lahví alkoholu různých značek a dva časopisy Playboy. Platit však neměl v úmyslu. Svým jednáním způsobil celkovou škodu ve výši 1 035 korun.

„Z alkoholu a ‚lechtivých‘ obrázků se však dlouho neradoval, neboť byl chvíli po činu zadržen jindřichohradeckými policisty a umístěn do policejní cely,“ popsala jindřichohradecká policejní mluvčí Hana Millerová.

Policisté zjistili, že muž se svého jednání dopustil i přesto, že byl za majetkový trestný čin v posledních třech letech soudem potrestán, nepodmíněný trest odnětí svobody vykonal v lednu 2015.

„Po zadokumentování přečinu krádeže převzal následující den podezřelý muž sdělení podezření a poté byl ze zadržení propuštěn. Do dvou týdnů stane opět před soudem, jenž rozhodne o jeho vině a trestu,“ uvedla Millerová

Komentáře