Muži spícímu na lavičce přetáhl tašku přes hlavu a uprchl

  •   18:14
  • diskuse

Případ řeší policie. | foto: Profimedia.cz

V Chrudimi policisté řešili kuriózní případ loupeže, který zní opravdu neuvěřitelně. Hanebný zloděj při ní totiž svou oběť zneškodnil látkovou taškou!

Kriminalisté v Chrudimi sdělili dvaadvacetiletému muži podezření z trestného činu krádeže. Sice nešlo o tolik peněz, ale protože má pachatel za sebou více krádeží, může si posedět ve vězení. Naposledy kradl před několika dny ve Střeleckém parku v Chrudimi. „Využil momentu, kdy na lavičce spal devětačtyřicetiletý muž, kterému přetáhl přes hlavu jeho látkovou tašku. I přesto, že se okrádaný muž vzbudil, měl již podezřelý tašku v ruce a utekl,“ uvedl mluvčí chrudimské policie Jiří Tesař.Poškozený měl v tašce údajně finanční hotovost 1000 korun a občanský průkaz. U výslechu se podezřelý k činu doznal a nabídl, že škodu uhradí.

„Vzhledem k tomu, že dotyčný se uvedeného jednání nedopustil poprvé a za přečin krádeže byl v posledních třech letech již odsouzen, hrozí mu nyní v případě uznání viny trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta,“ dodal Jiří Tesař.

Komentáře