Expřítel hvězdy české reality show: Zaplatil jsem jí nový zadek, ona mi dala košem! Nic nevydělá

27. března
Nedávno si v reality show Take Me Out neúspěšně hledala muže snů. Spíše než lásku ale slovenská prsatice Zuzanita Žilinčíková nutně potřebovala movitého sponzora. Expres se spojil s bývalým přítelem sexy influencerky a ten nám poskytl zpověď o soužití se silikonovou kráskou. „Platil jsem luxusní kabelky i její nový zadek. Ona mě pak zničehonic opustila,“ svěřil se nám mladý Slovák Jozef.

Zhruba před pěti lety zazářila v nepříliš úspěšné televizní show Take Me Out slovenská playmate Zuzana Žilinčíková. Sexbomba, která si říká Zuzanita, si v pořadu vysněného prince nenašla. Časem se z ní alespoň stala populární influencerka, jež se na Instagramu často a ráda chlubila luxusem. 

Nedávno například Zuzanita informovala své fanoušky o tom, že si zajela do Španělska pro nový zadek, který ji měl vyjít na 15 tisíc eur, tedy v přepočtu asi 367 tisíc korun.

„Moje plastická operace byla sice drahá, ale poctivě jsem si na ni vydělala sociálními sítěmi, a dokonce jsem kvůli tomu pracovala v jedné nejmenované podzemní garáži obchodního centra, kde byl hluk, výpary z výfuků (smrad) a žádné okno s výhledem na denní světlo,“ svěřila se před časem na svém profilu Zuzanita, která je na vytuněný zadeček patřičně pyšná.

Zuzanita ukázala nový zadek.

Investoval jsem do ní 20 tisíc eur, nehty jí musela platit máma

Co se týče toho, kdo plastickou operaci platil, vše je prý trochu jinak. 

Expres se spojil s bývalým přítelem vnadné Slovenky, který tvrdí, že Zuzanita si Instagramem příliš nevydělá, a proto musel veškeré její výdaje (včetně zmíněné operace pozadí) platit on.

„Dohromady jsem do ní investoval asi 20 tisíc eur. Všechny peníze, co jsem si vydělal, jsem dal do ní, aby byla šťastná. Pracoval jsem až 14 hodin denně. Finančně jí musí pomáhat také její máma, která platí i gelové nehty za 20 eur, protože Zuzana je dlouhodobě nezaměstnaná a Instagram jí vydělá zhruba 50 eur měsíčně,“ řekl nám Jozef H., jenž tvrdí, že se Zuzanitou chodil zhruba dva roky.

Jozef se snažil, aby Zuzana byla šťastná. Ona od něj utekla po plastické operaci zadku.

Jako důkaz nám mladý Slovák poskytl nespočet společných fotografií, ale také screeny soukromých konverzací se silikonovou kráskou a výpisy z účtů, jež jsme se rozhodli nezveřejňovat.

„Ta operace zadku, kterou jsem mimochodem celou vymyslel já, stála méně, než tvrdí. Bylo to 10 600 eur. Neměl jsem tolik peněz, tak jsem Zuzaně navrhl, že dám 7600 a 3000 jí půjčila kamarádka. Kromě toho jsem platil všechny výlety, hotely, opichy, botox, luxusní kabelky a podobně,“ dodává muž, který je o 13 let mladší než Zuzanita.

Jozef tvrdí, že se Zuzanitou tvořil pár zhruba dva roky.

Zaplatil jsem jí nový zadek a dala mi košem

Krátce po zmíněné operaci pozadí dala Zuzanita Josefovi nečekaně košem. 

„Po operaci mi udělala scénu. Vadilo jí, že jsem si psal se svou dlouholetou kamarádkou. Přitom šlo o naprosto nevinné zprávy. Řekla mi, že jsem lhář, a odešla ode mě. Já ji hledal a zjistil, že si našla jiného v Bratislavě a žijí spolu. Chtěl jsem, aby mi to vysvětlila, ale všude si mě zablokovala a neozývá se mi. Chci po ní, aby mi vrátila alespoň peníze za tu operaci,“ uvádí mladý Slovák, který prý na začátku vztahu neměl tušení, že se ze Zuzanity vyklube něco takového.

„Působila na mě jako úplně normální, klidná a milá žena. Já jí na začátku jasně řekl, že nemám moc peněz a že ji nemůžu brát neustále na drahé dovolené a všechno platit. Ona to pochopila. Dokonce mi sama říkala, že chtěla skončit s Instagramem, že ji to nebaví. Teď si ale myslím, že to měla všechno promyšlené od začátku,“ myslí si Jozef, jenž si je vědom toho, že bude nejspíše čelit obřímu posměchu kvůli své naivitě.

„Tuším, že mě mnoho lidí bude mít za úplného hlupáka, ale třeba se přidají další, kterým se stalo něco podobného, a její followeři alespoň uvidí, co je ona zač,“ vyslovil na závěr přání mladík ze Slovenska.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:07 pondělí 25. července 2022. Anketa je uzavřena.

  • 37
  • 18
  • 8
  • 7
  • 2
  • 2
Komentáře