Úterý 5. července 2022, Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Zadek jsi neplatil a ta částka nesouhlasí! Sexbomba Zuzanita na expřítele zavolala policii

  Zuzanita Žilinčíková se rozhodla bránit. Nelíbí se jí, co ní vypráví její expřítel Jozef. | foto: Koláž Expresu

  Útoky na svou osobu si nenechala líbit! Slovenská sexbomba Zuzanita Žilinčíková (35), kterou proslavila účast v nepříliš úspěšné reality show Take Me Out, se rozhodla reagovat na slova svého expřítele Jozefa H. (22). Na muže, který tvrdí, že jí z velké části zaplatil operaci zadku ve Španělsku, už silikonová kráska zavolala policii! „V životě jsem se necítila tak ohrožená jako teď,“ svěřila se Expresu Zuzanita.

  Slovenská influencerka Zuzanita Žilinčíková, již na Instagramu sleduje téměř sto tisíc lidí, si před časem v reality show Take Me Out hledala vysněného muže.

  Krátce poté se dala dohromady s výrazně mladším Jozefem H., který nyní sexbombu žene k soudu. 

  Zuzanita Žilinčíková se svým expřítelem Jozefem válčí.

  Expresu Slovák řekl, že do Zuzanity „nasypal“ celkem dvacet tisíc eur, z velké části dokonce prý hradil nedávnou operaci zadku a ona mu mezitím „frnkla“ za jiným mužem.

  „Teď nemám jiné priority než získat zpět alespoň část peněz za tu operaci zadku. Kontaktoval jsem právníky a řeším předžalobní výzvu,“ řekl nám Jozef, který má v plánu kontaktovat i společnost na vymáhání dluhů.

  Expres dal nyní prostor vyjádřit se i svůdné blondýnce, která nám potvrdila, že nějaký čas s Jozefem skutečně tvořila pár. Nebyl to prý ale vážný vztah, jak mladík naznačoval.

  „Byli jsme takový víkendový pár. Nikdy mě nepředstavil své rodině, i přestože poznal tu moji. To byla ode mě chyba,“ řekla nám na úvod Zuzanita, která vyvrací, že by Jozef uhradil celou částku za operaci jejího zadku.

  „Rozhodně neplatil celou operaci, pouze na ni přispěl. Byl to od něj dárek k mým narozeninám. Jemu se velké zadky líbí. Loni mi řekl, ať si vyberu nová prsa, nebo zadek. Já ale větší prsa už mít nechci, tak jsem zvolila zadek,“ vysvětluje sexy Slovenka.

  Zuzanita Žilinčíková se pochlubila novým zadkem, na který jí přispěl i expřítel Jozef H.

  Mám strach! Zavolala jsem na něj policii, tvrdí Zuzanita

  Po operaci Zuzanita zjistila, že si Jozef vypisuje s cizí ženou. Mladík Expresu dříve sdělil, že šlo o jeho letitou kamarádku. Prsatice to ale vidí jinak.

  „Flirtoval s ní, pomlouval mě, a dokonce se s ní už bavil o svatbě. Bylo to pro mě obrovské ponížení. Jejich komunikaci jsem si nafotila do telefonu, abych měla důkaz, že se mi to celé nezdálo. Pak jsem se rozhodla ukončit tento vztah. Byla by jsem hloupá, kdybych zůstala s někým, kdo si mě neváží,“ říká Zuzanita.

  Jozef Herman tvrdí, že se Zuzanitou tvořil pár zhruba dva roky.

  Po bouřlivém rozchodu se podle Zuzanity začalo dít peklo. Jozef se prý měl proměnit v nebezpečného stalkera, který sexbombě nyní ničí život.

  „Peníze, co mi daroval, chce zpět a snaží se mě špinit, kde se dá. Volá mé rodině, kamarádkám a známým. Obtěžuje mě a narušuje mé soukromí. Byl na mém dvoře a to jsem řešila už s policií. Musím říct, že v životě jsem se necítila tak ohroženě jako teď. Bojím se, co ještě vymyslí, jen aby se mi pomstil,“ bojí se Slovenka.

  Jozef H. už dříve Expresu potvrdil, že dělal všechno možné pro to, aby se mohl se Zuzanitou spojit. Nepopřel mimo jiné to, že zašel k ní domů a ona na něj zavolala policii.

  „Dostal jsem tip, že se vrátila domů, tak jsem za ní šel a dal jí poslední šanci to celé alespoň vysvětlit a dohodnout se, kdy mi vrátí peníze. Odmítla se mnou komunikovat a zavolala na mě policii, že jsem jí prý rozbil okna. Obvinila mě jako falešnou k*rvu,“ řekl nám mladík, který prý se Zuzanitou chodil zhruba dva roky.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

  Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

  Zbraně, které zaskočily Putina: „Muskovo“ bombardování

  Premium Už druhý den po nočním překročení hranic měli triumfálně projíždět centrem Kyjeva, po čtyřech měsících místo toho vězí...

  Jet sto třicet, nebo zpomalit? Na dálnici můžete uspořit litry paliva

  Premium Ceny paliv opět atakují rekordy. Také si všímáte, o kolik víc řidičů jezdí poslední měsíce „na spotřebu“? Vyzkoušeli...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 5. července 2022, Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz